Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Satellite A300-1GN - poszukuję sterowników pod Win7

Mavciooo 17 Paź 2009 18:37 15897 5
  • #1 17 Paź 2009 18:37
    Mavciooo
    Poziom 9  

Witam. Poszukuję sterowników do poprawnego działania notebooka pod systemem Windows 7. Do tej pory używałem i używam oryginalnej Visty Home Premium 32 bit. Chciałbym niedługo zmienić na Windows 7 Ultimate 32 bit.

Z tego co patrzyłem na stronie Toshiby sa niestety tylko pod Windows Vista :(

http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp?LNG=20

Typ produktu: Komputery przenośne
    Rodzina: Satellite
    Seria produktu: Satellite A Series
    Model: Satellite A300
    Short model no: PSAGCE

Gdyby ktos wiedział skąd mogę ściągnąć sterowniki pod W7 to będę wdzięczny

Pozdrawiam,
    Mavciooo

0 5
  • Pomocny post
    #2 17 Paź 2009 18:46
    orzech_u
    Poziom 15  

Windows 7 wykrywa praktycznie wszystkie niezbędne sterowniki do pracy systemu. Kolega mając Toshibę A 300 nic nie instalował, bo system sam wszystko wykrył. Jeżeli będziesz miał problem ze sprzętem to będziesz musiał kombinować ze sterownikami z XP/Vista.

0
  • #3 17 Paź 2009 18:48
    Mavciooo
    Poziom 9  

No to super. A czy wiesz może jak sie nazywa sterownik do menu które się wyświetla po wciśnięciu klawisza funkcyjnego FN oraz do panelu dotykowego ? No instalująć Windows 7 mam nie działający panel dotykowy oraz klawisz funkcyjny FN.

0
  • Pomocny post
    #4 17 Paź 2009 19:28
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    #5 17 Paź 2009 19:30
    orzech_u
    Poziom 15  

Co do klawisza FN powinienleś zainstalować 'Hotkey Utility', a ten touchpad to najprawdopodobniej 'Touchpad Software'.

Kolega wyżej zresztą już napisał inne chyba bardziej poprawne rozwiązanie, bo wszystko w 1 paczce.

0
  • #6 17 Paź 2009 19:58
    Mavciooo
    Poziom 9  

Co do panelu dotykowego chodziło mi o ten panel multimedialny, który zaznaczyłem na poniższym zdjęciu.

Toshiba Satellite A300-1GN - poszukuję sterowników pod Win7

Dziekuje za pomoc ! :)

0