Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

2x25cm coś konkretnego do techno,trance,house.

18 Paź 2009 11:23 1050 4
  • Poziom 20  
    Witam.
    Obecnie posiadam wzmacniacz JBL 1201.1 o mocy 1167w RMS przy 2ohm i głośnik pioneer W3001D4 o mocy 1000/3000W.
    Skrzynia:
    60cm szerokość
    25cm gł.góra, 35gł. dół
    39cm wysokości.
    Szczelina.( w skrzyni zamknietej i bass reflex chodził lipnie ;) )

Głośnik jak dla mnie chodzi fajniej od np p1222, od 2x JBL gt5 poprostu chodzi mi o to że bass w JBL w skrzyniach szczelinowych jest mocny i go czuć ale......
    Bardzo daje po uszach przy nizszych mocach np na 30-50% tylko bubububu nic miękkiego basu na dłuższa mete dla mnie nie da się tego słuchać. Tak samo w gt5 jak i JBL p1222 chociaż on bardziej się stara zagrać miekkim basem ale też buczy ;)

Szukam 2 głośników bo raczej 1 nie znajde do 600zł,
    Moje drugie ograniczenie to skrzynia może ona być maxymalnie o takich wymiarach jak podałem wyżej. Większa już mi nie wejdze.
    Jakie głośniki byście polecili do takiej skrzyni oczywiście 2sztuki.

Myślałem nad 2x lanzar max 10 ? Macie jakieś propozycje.
    Chodzi mi o miękki mocny bass żeby mi nic nie buczało, ma bardziej masować niż buczeć ;) Pioneer według mnie chodzi idealnie tylko że dwóch pioneerów nie podłącze bo nie mam gdzie. A jeden jest troche za słaby.
    Słucham każdego rodzaju muzyki najczęściej Trance,House.
  • Poziom 42  
    A może 2x rainbow hammer 10''?
  • Poziom 14  
    Te 600 zł to chcesz wydać na jedną sztukę lub dwie? Jeżeli na jedną to tak jak kolega wyżej napisał 2x rainbow hammer 10 lub dwa takie http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,230,237&kid=237&pid=1527 te głosniczki na pewno zagrają precyzyjnie i bez buczenia, moc też nawet w miarę i najważniejsze nie potrzebują dużej skrzyni. Ewentualnie coś z hertza ale niech się jeszcze ktoś wypowie.
  • Poziom 12  
    2x rainbow hammer 10'' i masz super sprzęt
  • Poziom 21  
    Albo taki /tylko nie wiem za ile/ 2 x Em-Phaser 10", nr aukcji 769194006.