Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a4 b5 1,9 Tdi 90KM sterownik centralnego zamka

instalator44 18 Paź 2009 12:33 9173 5
  • #1 18 Paź 2009 12:33
    instalator44
    Poziom 1  

Witam wszystkich , mam następujący problem, posiadam Audi a4 b5 1,9 TDi 90KM z 1998 miałem w nim centralny zamek pneumatyczny i domykanie szyb z kluczyka;nie było pilota .Postanowiłem sobie zrobić udogodnienie i zakupiłem alarm z funkcją domykania szyb (wydłużony impuls) nie jestem biegły w elektronice samochodowej ale miałem kolegę który powiedział że bez problemu podłączy ,niestety teraz nie mam centralnego w ogóle nie działają elektryczne szyby, oświetlenie wnętrza ,człowiek twierdzi że przy podpięciu centralnego pomylił + z - nie wiem czy padł cały sterownik czy może jest jakiś dodatkowy bezpiecznik ,błagam o pomoc i Boże broń przed takimi elektronikami chcesz zaoszczędzić parę groszy a tracisz złotówki.

• #2 18 Paź 2009 23:37
    tomasz sadowski
    Spec od samochodów

szukaj w bezpiecznikach tych pod kierownicą i zerknij też profilaktycznie na te pod maską Proponuję też zmienić instalatora , bo ja po takim gościu kasuję dwa razy tyle , a nie sądzę by ktoś z kolegów z forum lubił robić po takim kowalu (koledzy kowale przepraszam)

• #3 19 Paź 2009 11:44
    szogun0
    Specjalista grupy V.A.G.

Pod maską niewiele znajdzie tych bezpieczników.
    Albo bezpieczniki, albo uwalił pompkę centralnego zamka.

• #4 16 Maj 2010 11:32
    cykus100
    Poziom 2  

witam mam problem z centralnym zamkiem w audi a4 2.6 pompka chodzi. Znalazłem przekaznik ktory za szybko rozłącza pompke za szybko co mozna z nim zrobic da sie go naprawicz samemu??

• #5 25 Maj 2010 19:10
    wojtek2710
    Poziom 1  

Panowie mam problem z centralnym zamkiem w audi a6 z 1994 roku , przestał nagle działać mi centralny, w drzwiach prąd jest natomiast nie dochodzi do pompy pneumatycznej , może ktoś wie gdzie się znajduje sterownik od centralnego ? Czy może to coś innego jest popsute?

• #6 05 Cze 2010 12:50
    marionozzo
    Poziom 10  

pompkę centralnego znajdziesz w bagażniku po prawej stronie jak odchylisz boczek za lampą tam ją będziesz miał

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME