Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

plazma 50 cali HD ready czy mniejszy full HD

18 Paź 2009 13:43 6277 11
  • Poziom 10  
    Czy warto kupować Samsunga PS50B430 mimo, że tylko jest HD ready za kasę do 3 tys. Czy może zmniejszyć rozmiar (szukam raczej dużego) na rzecz full hd. Sygnał z n.
  • Poziom 34  
    Za 3tys to na bank kupisz fullHD lcd 42cale. Np. sharp 46D65E 46 cali 2900.
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    pokój 6x4 na tivik ma być ok 5 m do ogladania. tak jak pisalem mam n-ke. kwote 3 tys podalem poniewaz mam mozliwosc zakupu wymienionego samsunga w tej kwocie
  • Poziom 1  
  • Poziom 13  
    Na takie warunki jak opisujesz,to zastanów się jeszcze nad LG 42PQ1000 42 cale,o modelu czytam bardzo pozytywne opinie.
    Jak patrze na ceny to kształtuja się poniżej 3 tyś,więc o to możesz być spokojny.
  • Poziom 38  
    Panasonic TX-P50X10E
    Panasonic TH-P50X10Y
    Panasonic TX-P50C10Y

Wybierz sobie :D

Do oglądania telewizji HD nie jest potrzebny telewizor Full HD.
    Spokojnie wystarczy TV zgodny z HD Ready 1024x768
  • Poziom 14  
    Stanowczo wybrałbym 1024x720 panasonica. praktycznie wszystki obecnie dostepne źródła to hd czyli 1280x720. mając natywnie 720 lini nie obciążasz procesora reskalowaniem lini na co trzeba dużo mocy obliczeniowej i potem przy dynamicznej scenie okazuje się że procesor 300 lini policzył no a ponieważ jest to aplikacja czasu rzczywistego to tyle wyświetli tyle co policzy
  • Poziom 12  
    Wolałabym mniejszy full HD, aczkolwiek kwestia gustu i wielkości pomieszczenia, w którym ma stać. Juz na którymś poście pisałam, że z takimi rzeczami warto zagladnoąć na hiperokazja.pl, bo tam wyprzedaja końcówki serii realowskich i można coś fajnego utrafić z dużą zniżką. A już tego typu tv raczej jest do zakupienia do 3 tysi.
  • Poziom 13  
    Tańsze nie zawsze oznacza lepsze,ale zgadzam sie z przedmówczynia. Jest to kwestia gustu,osobiście bardziej wole większe full Hd-ale przede wszystkim tv nalezy dopasowac do wymairów pomieszczenia.
  • Poziom 10  
    i jest panasonic 50" hd-ready i lata az miło