Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uruchamianie webasto w Suzuki Grand Vitara

ufoludek 18 Paź 2009 14:33 10711 8
  • #1 18 Paź 2009 14:33
    ufoludek
    Poziom 9  

Proszę o pomoc w uruchomieniu webasto w Suzuki Grand Vitara, rocznik 2001. Mam zegar, ale nie umiem go nastawić. Jeśli ktoś wie jak to poprawnie zrobić to proszę o szybką pomoc. Dziękuję wszystkim za odpowiedź. :D

0 8
  • #2 24 Paź 2009 04:47
    kgflanela
    Poziom 17  

Daj zdjęcie sterownika.

3
  • #5 29 Paź 2009 18:06
    ufoludek
    Poziom 9  

Dzięki koleżko za instrukcje pozdrawiam.

2
  • #6 03 Lis 2009 20:14
    ufoludek
    Poziom 9  

Odnawiam temat,bo mam jeszcze problem z ogrzewaniem wew. samochodu. Po nagrzaniu silnika na wolnych obrotach z nawiewów wydostaje się zimne powietrze, lecz gdy obroty się podwyższą leci ciepłe powietrze. Dziękuję wszystkim za odpowiedź.

1
  • #7 03 Lis 2009 22:15
    Stefanek1
    Poziom 26  

To co piszesz to raczej naturalne, bo jak podniesiesz obroty silnika to płyn szybciej krąży w nagrzewnicy i może przez to oddać więcej ciepła, ale na najmniejszej pozycji dmuchawy powinno jednak grzać.
    Możesz mieć tez zapowietrzony układ i robi się w nagrzewnicy pęcherz powietrza.
    Pozdr.

0
  • #8 03 Lis 2009 22:25
    MakroSerwis
    Moderator Samochody

Albo zanieczyszczoną nagrzewnicę.

0
  • #9 22 Wrz 2012 22:04
    citroencx
    Poziom 10  

Witam mam taki sterownik jak z początku postu. Po wciśnięciu przycisku płomień pojawia się napis SET STOP.
    Na czarnym kablu idącym do pieca odpowiadającym za włączenie powinno pojawić się napięcie + a tak sie nie dzieje. Bezpieczniki sprawdziłem.
    Dodam że sprawdzam sterownik zamontowany w samochodzie vw t4 w wersji all star instalacja wygląda na fabryczną. Akumulator pod siedzeniem jest ok.
    piec z samochodu jest wymątowany, Sprawdzam sam sterownik. Uruchamianie webasto w Suzuki Grand Vitara

0