Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Palące się lampki chamulców i ABS-u

janekwzk 18 Oct 2009 21:55 1114 1
    janekwzk
    Level 13  
    Witam wszystkich elektrodowiczów.Poszukuję schematu instalacji elektrycznej do Ford Winstar z96 roku.Mam problem,bo świeci mi się kontrolka ABS i obok niej są dwie lampki od hamulców,które się cały czas jarzą,a w czasie jazdy,często przy hamowaniu słychaćstuk przekażnika pod kierownicą iwtym momencie zapalają się jasno iza chwilę znów słychać przekażnik i lampki przygasną ale się dalej jarzą,nie wiem ,który to przekażnik,gdyż nie znam tego auta bo od niedawna nim jeżdże.Myślę, że jest gdzieś przerwa w przewodach,tylko gdzie.Ostatnio po opadach śniegu na jezdni mokrej i w
    ilgotnym powietrzu,wszystkie trzyświeciły na FULL nonstop.
    Dodatkowo przy dużej wilgotności powietrza,w deszczowe dni podczas jazdy,słychać ,,bzyczenie" w okolicy komputera,nasilające się wraz z wzrostem obrotów silnika,ale jest wszystko ok.,natomiast podczas jazdy w pogodny,suchy dzień nie słychać tego,ale zato często wskakuje mi awaria skrzyni biegów sygnalizowana pulsowaniem lampki OWERDRAIW,co jest dziwne,bo biegi są zmieniane tylko nie płynnie,tylko czuć szarpnięcie.Skrzynia jest ok.,tylko coś ze sterowaniem.Jeśli może mi ktoś pomóc w tym toz góry dziękuję.Pozdrawiam.[/film]
  • Helpful post
    pmrudek
    Level 12  
    masz problem z wiazka w komorze silnika i przelancznikiem na skrzyni milej zabawy z zaokydowanymi stykami pozdro