Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

6500s brak karty pamięci lub "karta pamięci niesformato

19 Paź 2009 11:16 1907 6
  • Poziom 33  
    Witam! Mam problem z nokią 6500s. Telefon nie czytał karty pamięci. Po podgięciu wszystkich blaszek - czujników w galerii pojawiła się "karta pamięci", lecz gdy chcę się do niej dostać ukazuje się komunikat "karta pamięci nie jest sformatowana, czy chcesz ją sformatować?" gdy nacisnę "tak" pokazuje się kolejny komunikat "operacja nie powiodła się". Może ktoś spotkał się z tym problemem i zna rozwiązanie? Kolejny problem to głośniczek od rozmów. Bardzo cicho przez niego słychać. Wymiana na nowy nie przynosi rezultatu. Z góry dziękuję za wszelką udzieloną mi pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Spec od GSM
    Popraw luty od czytnika karty mmc, sprawdz na innej. Jak nie pomoze to musisz wylutowac ekran mocujacy czytnik sim/mmc, pod nim masz filtr i level shifter. Któryś z nich masz prawdopodobnie uszkodzony.
  • Poziom 27  
    Odnośnie głośniczka sprawdź element na tasmie L2170
    a karty pamięci dalej może coś nie łączyć ewentualnie układ odpowiedzialny za karte pamięci...
  • Poziom 33  
    Sprawdzalem na innej karcie, jest to samo. Czasem jest tak, że przy próbie wejścia w kartę pamięci tel się resetuje.
  • Poziom 11  
    mialem podobny przypadek z karta pomieci, zeby tel widzial karte musi byc zalozona klapka od baterii, umnie okazalo sie ze owa klapka byla minimalnie pokrzywiona i nie podawala masy na gniazdo karty
  • Poziom 20  
    Miałem taki sam przypadek, wymiana filtra załatwiła sprawe
  • Poziom 38  
    Głośniczek od rozmów może działać słabo jeżeli jest zaklejona brudem siateczka. Przedmuchaj sprężonym powietrzem, żeby był przelot. Jeżeli to nie to, to jeszcze spróbuj na innej taśmie.