Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

passat 2001 rok 1.9tdi 96kw brak mocy i nie chce palić

19 Paź 2009 11:43 2665 8
  • Poziom 1  
    Mam problem z moim passatem a mianowicie jak jadę i chcę wyprzedzić czy dodać gazu to on jakby tracił swą moc np. jade 100km/h i chce wyprzedzić daję gazu a on mi zwalnia tzn. tak jakby go coś trzymało nawet jak zredukuję bieg to i tak nie przyśpiesza, a jak wciśnę sprzęgło i dam gazu to obroty są normalnie a na biegu nie chce jechać, wystarczy że się zatrzymam zgaszę go i zapalę... i wszystko wrtaca do normy dzieje się tak tylko na trasie w mieście jest wszystko ok.
    Jak chcę go odpalić na zimnym silniku to muszę go parę sekund męczyć żeby odpalił no i zdaża mu się że dymi po odpaleniu no i obroty chodzą nierówno skaczą tak a jak się siedzi za kierownicą to naprawdę odczuwa się te drgania spowodowane nierównymi obrotami silnika może to byś przez filtr paliwa?
  • Poziom 33  
    Pierwszy problem to turbina, odpowiedz znajdziesz na forum, temat poruszany wiele razy. Drugi problem to wina dawki paliwa i świec żarowych.
    Wszystko do zrobienia
    Polecam opcje szukam
  • Poziom 13  
    i jeszcze przepływka do zbadania
  • Poziom 39  
    kac222 który z opisanych objawów wskazuje na przepływkę?
  • Poziom 13  
    chociażby to

skubim napisał:
    zdaża mu się że dymi po odpaleniu no i obroty chodzą nierówno skaczą tak a jak się siedzi za kierownicą to naprawdę odczuwa się te drgania spowodowane nierównymi obrotami silnika
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 39  
    kac222 jak jeszcze troche się podszkolisz na elektrodzie to będzie ok.
  • Poziom 13  
    tu nie chodzi o podszkolenie,tylko w moim przypadku,były takie same objawy i walnięta była przepływka,a passatem jeżdżę już 3 lata i trochę go poznałem,pozdrawiam
  • Warunkowo odblokowany
    Trzeba by było wymienić filtr paliwa jak pomoże to ok . A jak nie to turbina sie przytarła lub sprawdzić trzeba jeszcze świece żarowe :)