Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

chrysler voyager 2003rok lampa przód

19 Paź 2009 20:16 3999 9
  • Poziom 9  
    witam wszystkich ;)
    Mam pytanie, w moim chryslerku przepaliła się żarówka od świateł mijania (tzw.krótkich), kupiłem żarówke otwieram lampę a tam nie dość że żarówka przepalona to jeszcze zwarte kabelki od tych śwateł, i teraz mam problem kable naprawiłem żarówkę wymieniłem a światło nie świeci tylko z tej prawej strony. Czy orientujecie się czy ten chrysler ma osobno bezpieczniki na prawą i lewą strone?
    Ewentualnie gdzie szukać usterki.
    Silnik 3.3 benzyna grand
    Proszę o pomoc, pozdrawiam, Robert.

Dodano po 2 [godziny] 23 [minuty]:

a może ktoś podpowie gdzie są bezpieczniki prócz tych obok akumulatora pod maską.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    na prawdę nikt nie orientuje się w temacie voyagera, mam go od tygodnia i nie kumam go jeszcze dlatego pytam...
    Mimo wszystko pozdrawiam, udanego wieczoru

ps: sprawdza sie powiedzenie: "umiesz liczyć, licz na siebie"
  • Poziom 43  
    Wiekszosc aut ma niezaleznie zasilone oswietlenie lewej i prawej strony(poza stopem,p.mgielnym itp)Bezpieczniki od m.inn.oswietlenia masz w skrzynce przek/bezp.w komorze silnika
  • Poziom 9  
    czy może ktoś powiedzieć gdzie jest bezpiecznik odpowiedzialny za prawe światło mijania w voyagerze 2002-2003rok 3.3benz.? na wtyczce lampy nie ma prądu(światło długie, migacz,postój działa w tej lampie).
    Pozdrawiam
  • Poziom 23  
    Witam, nie ma tam bezpiecznika, ponieważ światłami steruje moduł kontroli, umieszczony z przodu skrzynki bezpiecznikow ,taka aluminiowa puszka 10x12 cm,jeśli z tamtąd nie wychodzi zasilanie to spalone są drivery zasilające.
  • Poziom 9  
    da się wymienić te drivery w module sterującym światłami?czy muszę szukać innego?
    ewentualnie czy nie ma problemu z adaptacją innego, pozdrawiam

Dodano po 12 [minuty]:

jarsaw napisał:
    Witam, nie ma tam bezpiecznika, ponieważ światłami steruje moduł kontroli, umieszczony z przodu skrzynki bezpiecznikow ,taka aluminiowa puszka 10x12 cm,jeśli z tamtąd nie wychodzi zasilanie to spalone są drivery zasilające.

jest to możliwe bo zwarły się kable od światła mijania w lampie( ten prądowy był przytopiony) no i zasilania nie ma...:cry:
    Czy da się wymienić te drivery?
    Pozdrawiam
  • Poziom 23  
    Da się ale trzeba mieć dawcę
  • Poziom 9  
    jarsaw napisał:
    Da się ale trzeba mieć dawcę

Co masz na myśli jarsaw pisząc o dawcy?
    Możesz pomóc w tej kwestii?
  • Poziom 18  
    Dawcę - koledze chodzi o "organy do przeszczepu" :D ...z innej tego typu puszki bo dobrać drivery (nowe) to już nie taka fajna sprawa. Układy scalone w samochodach opisywane są najczęściej kodami więc nie dobierzesz w sklepie nowych po numerze.
  • Poziom 43  
    Jest kilka aukcji ze skrzynkami z,,front modulem,,Np.numer 768550728,nic nie trzeba programowac,wpinasz i swieci