Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 1,9 TDI Avant 2000 rok AJM , błedne wskazania paliwa

20 Paź 2009 10:54 3798 3
  • Poziom 10  
    Witam. Przeczytałem chyba już wszystkie wątki zawierające podobny problem do mojego oraz ich rozwiązania. Mianowicie - standardowo źle pokazuje poziom palia, czyli vag pokazjue 10 litrów a wskazówka jest na połowie. Po wyłączeniu zapłonu opada do czerwonej kreski, a dalej jak spadnie napicie z licznika i wszystkie podświetlenia zgasną. Robiłem już chyba wszystkie opce, czyli czyszczenie pływaka(mikrostyki) i pomiar, wyjęcie licznika i sprawdzenie wtyków, test licznika, adaptacja i nic
    Moje pytanie czy wie ktoś jak w tym "pięknym" liczniku "Jager" wyciąga sie wkazówki aby je przestawić w pożądane miejsce. Nie wiem czy one są wklejane, czy wciskane i jaki jest na nie sposób.
    Proszę o pomoc.
  • Poziom 10  
    Już sobie poradziłem i jest OK.
  • Poziom 16  
    To moze napisz w jaki sposob sobie poradziles.Mam ten sam problem w A3.
    Pozdrowionka.
  • Poziom 10  
    Musisz wyciągnąć licznik i zdjąć przednią część z szybką od strony wskazówek (3 śruby na torxa). Następnie wyciągasz wskazówkę (jest wciskana, podwadzasz ją z każdej strony aż wyjdzie - u mnie bardzo ciążko zeszła ale nic się nie uszkodziło). Następnie podłanczasz licznik i robisz auto test czyli Vag - instruments 17 - outputest i start. Wskazówki powędrują do końca skali i wrócą do pionu. W tym momencie wkładasz skazówkę do pionu i kończysz tes vag-a. Wciągasz licznik, skręcasz go i wpinasz spowrotem i już jest ok.