Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podswietlenie zegarow megane

20 Paź 2009 19:21 3039 11
  • Poziom 10  
    witam wszystkich.mam maly problem otóż probowalem wymienic zarowke w podswietleniu pokretel od regulacji nadmuchu i w pewnym momencie przestalo dzialac podswietlenie calego panelu regulacji dmuchawy i temparatury,dodam ze przestal dzialac regulator intensywnosci podswietlenia. Jak wlaczam swiatla to zegary przygasaja tak ze prawie ich nie widac.prosze o pomoc.....
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 30  
    Czy nie zrobiłeś spięcia przy oświetleniu regulacji nadmuchu... Wydaje mi się, że regulator nie jest uszkodzony.
  • Poziom 10  
    niewiem moze i zrobilem wiem ze nie dziala podswietlenie regulatorow nawiewu i regulatora podswietlenia, z reszta sam regulator nie reaguje,podswietlenie radia dziala normalnie, a i na wyswietlaczu od radia wszystko dziala dobrze do momentu wlaczenia swiatel wtedy sie sciemnia razem z zegarami tak ze ich prawie nie widac.
  • Poziom 10  
    jak to rozpoznac?
  • Poziom 10  
    ok sprobuje jutro bo dzis troszke pozno i dam jutro znac.dzieki bardzo za pomoc.pozrawiam.
  • Poziom 28  
    Witam. Sprawdź czy nie zachodzą na siebie wasy żarówki. Łatwo w ten sposób zrobić zwarcie. Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    juz znalazlem przyczyne padl regulator podswietlenia,zrobilem na krotko i dziala.czy regulator jest "naprawialny" czy raczej szukac gdzies nowego?czy orientujecie sie jakie to koszta? jeszcze raz dzieki za pomoc i pozdrawiam...
  • Poziom 10  
    kupilem na przyslowiowym szrocie za cale 15 zenkow.zalozylem i jest wszystko ok.temat uwazam za zamkniety.dziekuje za pomoc.