Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy polecacie lodówkę firmy Mastercook?

Kira219 20 Paź 2009 20:59 4736 9
  • #1 20 Paź 2009 20:59
    Kira219
    Poziom 2  

Witam! Mam zamiar kupić nową lodówkę. Aktualnie zastanawiam się nad Mastercookiem model LCES-817X. Jakie są Wasze opinie o tej firmie? I jaką inną ewentualnie polecacie w przedziale 1300-1600 zł?

0 9
  • #2 20 Paź 2009 21:24
    inż81
    Poziom 15  

Mastercook to chyba nie najlepszy wybór. Nie mam dobrych doświadczeń z tą firmą. Są duże problemy z częściami i często dostawałem inne niż zamówiłem, o plastikowych elementach można zapomnieć. Proponuje firmę Bosch to solidna marka i sprawdzona.

0
  • #3 20 Paź 2009 21:56
    patryk0402
    Poziom 11  

Ja już pisałem o tym ze posiadam lodówke Mastercooka, zwykły model, bo zwykły ale jest i mi starczy, juz od ponad 3 lat, bedzie prawie 4 działą bez zarzutu, i odpukac nic narazie sie nie planuje :)

pozdrawiam, i przepraszam za brak polskich liter, pisze z telefonu ;)

0
  • #4 20 Paź 2009 22:46
    roni2007
    Poziom 9  

Mastercook mają coraz lepsze chłodnictwo ostatnio produkowane praktycznie nie awaryjne .części sa dostępne bez problemu 2-3 dni od zamowienia ale najlepsze są Electroluxa gorzej z częściami 2-3 tygodnie

0
  • #5 21 Paź 2009 11:27
    plasterek
    Poziom 10  

Użytkuje mastercooka już ponad sześć lat i złego słowa powiedzieć nie mogę.Trzy lata temu taką samą wybrałem dla rodziców i też jest o.k. W między czasie zalogowałem sie na "elektrodzie" i zerkając wiem ,że raczej koledzy polecają inne.Ja jestem zadowolony.Pozdrawiam

0
  • #6 23 Paź 2009 01:01
    zwykły człek
    Poziom 20  

Zdecydowanie polecam. duzo sie zmieniło na korzysc u tego producenta nie tylko w lodówkach. dodatkowo masz teraz 5 lat gwarancji na no frosty.

0
  • #7 23 Paź 2009 08:38
    chester009
    Poziom 2  

5 lat gwarancji??? ciekawe czy na układ chłodniczy czy sprężarkę a może na całośc. średni ores wytrzymałości Mastercook'a to 2-3 lata potem zaczynają się dziac cuda niewidy i koszty naprawy są nie opłacalne ja bym polecił lodówki takich firm jak: Electrolux, Bosch, Siemens lub AEG a jeśli chcesz naprawdę dobry sprzęt chłodnicz to proponuje firmy : Miele oraz Liebherr. Sprzęt może trochę droższy ale jakoś wykonania mowi sama za siebie
    pozdrawiam

0
  • #8 23 Paź 2009 20:18
    skryn
    Admin grupy AGD

chester009 napisał:
    5 lat gwarancji??? ciekawe czy na układ chłodniczy czy sprężarkę a może na całośc. średni ores wytrzymałości Mastercook'a to 2-3 lata potem zaczynają się dziac cuda niewidy i koszty naprawy są nie opłacalne ja bym polecił lodówki takich firm jak: Electrolux, Bosch, Siemens lub AEG a jeśli chcesz naprawdę dobry sprzęt chłodnicz to proponuje firmy : Miele oraz Liebherr. Sprzęt może trochę droższy ale jakoś wykonania mowi sama za siebie
    pozdrawiam

Rzeczywiście prawisz prawie prawdę. Ale ta prawda była dziesięć, piętnaście lat temu.
    Dzisiaj, to jest tzw. "komercha".
    Kupuje się sprzęt taki, na który producent daje jak najwięcej lat gwarancji.
    I tylko producent!
    I w dodatku ładnie wygląda i jest jakby przyjazny nowemu właścicielowi... :D
    Firma nieważna, tak samo, jak marka.

0
  • #9 26 Paź 2009 06:48
    adam_zg
    Poziom 12  

chester009 napisał:
    pozdrawiam

Dziwią mnie takie opinie, kolega pisze ze chce lodówkę do 1600zł a ty mu mówisz że to gówno i lepiej wydać około 4 tys. To tak jak ktoś by pytał czy opel Vectra to dobry samochód a ty byś powiedział że lepiej kupić Mercedesa S albo Maybacha bo są lepsze. Mastercook od kiedy jest robiony we Wrocławiu naprawde odrobił zadanie domowe i robi dobry sprzęt a 5 lat gwarancji na No Frosty dotyczy całego produkty bez żadnych gwiazdek czy ograniczeń - a tak jak pisał Skryn jest to bardzo ważne.
    pozdrawiam

0
  • #10 03 Lis 2009 00:43
    airbites
    Poziom 22  

Kupisz za 4 tys. zł?Żeby chwalić innym ze stać na wszystko? I zapomnij ze Mercedes jest lepszy era niezawodności kończyła tylko jest era technologi a nie trwałości.Prawie co roku ą nowe technologie w RTV i AGD.

Jak człowiek mało używa i mieszka sam to kupuje sprzęt najtańszy. a jak jest dużo rodzina i średnio używa to kupuje sprzęt z średniej półki itd.

Ale żaden z nie wytrzyma więcej niż 15 lat. Bo sa tak wrażliwe na wahanie napięcia sieciowego ze wcześniej uszkodzi się sprzęt.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo