Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy polecacie lodówkę firmy Mastercook?

20 Paź 2009 20:59 4868 9
  • Poziom 2  
    Witam! Mam zamiar kupić nową lodówkę. Aktualnie zastanawiam się nad Mastercookiem model LCES-817X. Jakie są Wasze opinie o tej firmie? I jaką inną ewentualnie polecacie w przedziale 1300-1600 zł?
  • Poziom 16  
    Mastercook to chyba nie najlepszy wybór. Nie mam dobrych doświadczeń z tą firmą. Są duże problemy z częściami i często dostawałem inne niż zamówiłem, o plastikowych elementach można zapomnieć. Proponuje firmę Bosch to solidna marka i sprawdzona.
  • Poziom 11  
    Ja już pisałem o tym ze posiadam lodówke Mastercooka, zwykły model, bo zwykły ale jest i mi starczy, juz od ponad 3 lat, bedzie prawie 4 działą bez zarzutu, i odpukac nic narazie sie nie planuje :)

pozdrawiam, i przepraszam za brak polskich liter, pisze z telefonu ;)
  • Poziom 9  
    Mastercook mają coraz lepsze chłodnictwo ostatnio produkowane praktycznie nie awaryjne .części sa dostępne bez problemu 2-3 dni od zamowienia ale najlepsze są Electroluxa gorzej z częściami 2-3 tygodnie
  • Poziom 10  
    Użytkuje mastercooka już ponad sześć lat i złego słowa powiedzieć nie mogę.Trzy lata temu taką samą wybrałem dla rodziców i też jest o.k. W między czasie zalogowałem sie na "elektrodzie" i zerkając wiem ,że raczej koledzy polecają inne.Ja jestem zadowolony.Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Zdecydowanie polecam. duzo sie zmieniło na korzysc u tego producenta nie tylko w lodówkach. dodatkowo masz teraz 5 lat gwarancji na no frosty.
  • Poziom 2  
    5 lat gwarancji??? ciekawe czy na układ chłodniczy czy sprężarkę a może na całośc. średni ores wytrzymałości Mastercook'a to 2-3 lata potem zaczynają się dziac cuda niewidy i koszty naprawy są nie opłacalne ja bym polecił lodówki takich firm jak: Electrolux, Bosch, Siemens lub AEG a jeśli chcesz naprawdę dobry sprzęt chłodnicz to proponuje firmy : Miele oraz Liebherr. Sprzęt może trochę droższy ale jakoś wykonania mowi sama za siebie
    pozdrawiam
  • Poziom 1  
  • Poziom 13  
    chester009 napisał:
    5 lat gwarancji??? ciekawe czy na układ chłodniczy czy sprężarkę a może na całośc. średni ores wytrzymałości Mastercook'a to 2-3 lata potem zaczynają się dziac cuda niewidy i koszty naprawy są nie opłacalne ja bym polecił lodówki takich firm jak: Electrolux, Bosch, Siemens lub AEG a jeśli chcesz naprawdę dobry sprzęt chłodnicz to proponuje firmy : Miele oraz Liebherr. Sprzęt może trochę droższy ale jakoś wykonania mowi sama za siebie
    pozdrawiam

Dziwią mnie takie opinie, kolega pisze ze chce lodówkę do 1600zł a ty mu mówisz że to gówno i lepiej wydać około 4 tys. To tak jak ktoś by pytał czy opel Vectra to dobry samochód a ty byś powiedział że lepiej kupić Mercedesa S albo Maybacha bo są lepsze. Mastercook od kiedy jest robiony we Wrocławiu naprawde odrobił zadanie domowe i robi dobry sprzęt a 5 lat gwarancji na No Frosty dotyczy całego produkty bez żadnych gwiazdek czy ograniczeń - a tak jak pisał Skryn jest to bardzo ważne.
    pozdrawiam
  • Poziom 22  
    Kupisz za 4 tys. zł?Żeby chwalić innym ze stać na wszystko? I zapomnij ze Mercedes jest lepszy era niezawodności kończyła tylko jest era technologi a nie trwałości.Prawie co roku ą nowe technologie w RTV i AGD.

Jak człowiek mało używa i mieszka sam to kupuje sprzęt najtańszy. a jak jest dużo rodzina i średnio używa to kupuje sprzęt z średniej półki itd.

Ale żaden z nie wytrzyma więcej niż 15 lat. Bo sa tak wrażliwe na wahanie napięcia sieciowego ze wcześniej uszkodzi się sprzęt.