Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kable głośnikowe(Opel Corsa 1.4)

02 Sty 2003 08:56 4866 10
  • Poziom 16  
    Mam mały problem z odnależeniem kabli głośnikowych, w samochodzie wyżej wymienionym. Tzn. z przodu sam. są podłączone dwa głośnikin notamisat z tyłu nie.
    Chciałłbym podłączyć jeszcze z tyłu, ale nie mogę znaleść kabli głośnikowych a wiem, że są one gdzieś wyprowadzone, może ktoś wie gdzie mogę je znaleść.
    Z góry dziękuję.
    Grzybek
  • Poziom 15  
    Być może kable kończą sie gdzieś w progach, na złączu, ale moja rada jest taka - jak masz dobre radio i względne głośniki to poprowadź sobie nowe przewody, coś lepszego niz oni tak położyli, np. zwykła beztlenówka 1,5mm2. To zagra napewno lepiej niż fabryczna instalacja.
  • Poziom 16  
    Też o tym myślałem, ale jest mały problem z kostką, która idzie do radia, tzn. Na tą jedną kostkę składają się trzy osobne kostki, które to tworzą jedną całość, pierwsz z nich to 8 pinów, druga też 8, a trzecia chyba 10, a ponieważ jest to ryginalna kostaka, to kabel jest tak krótki, że nie bardzo da się tam dojść. Tak więc wolałby znaleść te kable??
    Ale, dzięki za radę??
  • Poziom 15  
    Jak już nie chcesz tak sie bawić to poszukaj pod boczna tapicerką, chyba jest na zatrzaski, czasami przewody dochodza do jakiejś kostki i tam się konczą więc warto znać kolory. Kostka głośnikowa to ta pośrodku z ząbkiem też po środku, cztery wewnętrzne przewody to przód, a zewnętrzne to tył. Miłego szukania.
  • Poziom 12  
    Jestem użytkownikiem CorsyB 1,2 - montowałem głośniki do tyłu. Po zdemontowaniu plastików poszycia bocznego (tam się montuje głośniki) były również przewody zakończone złączkami. Demontaż wiąże się z wykręceniem kilkunastu śrub typu "trox" .Wszystko o Corsie www.corsa.of.pl
    Pozdr>
  • Poziom 12  
    kabelki do glosnikow w corsie sa schowane pod klapka z lampami jest tam taka smieszna mala wtyczna owimieta tasmu wiem bo tez szukalem .tylko jak chcesz podlaczyc cos lepszego to daj se nowe kable bo te nie sa za dobre
  • Poziom 12  
    co brakuje przewodom fabrycznym; za malo kolorowe, nieposrebrzane, i przekrój nie taki jak w spawarce?
    Najwazniejszy jest przetwornik-głośnik o dobrej sprawności i paśmie!
    Pozdr!
  • Poziom 12  
    bendix ale sie oszukujesz
    dobry glosnik to polowa sukcesu czeba miec jeszcze kable (dobre) a nie jakies 0.2 :wink: 5
  • Poziom 15  
    Panowie bez przesady,nie przy radiu 15-17 W i glosnikach 13cm!!!
    Michal.
  • Poziom 1  
    mam podobny problem tylko ze ja niewiem jak podlaczyc wszystkie kable do kostki