Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje schematów do ciągnika Bialorus D65-M

remi81 21 Cze 2004 19:38 9032 10
  • #1 21 Cze 2004 19:38
    remi81
    Poziom 10  

Sorki, ze odgrzewam temat, ale poszukuje schematu do ciagnika Bialorus D65-M. Glownie chodzi mi o schemat instalacji elektrycznej i o sily z jakimi dokreca sie glowice, itp..

• #2 14 Sty 2010 15:42
    Scanfix
    Poziom 12  

Witam!

Ktoś kiedyś pytal o taki schemat - wlasnie odbudowywalem instalacje w takim ciągniku. Schemat w załączniku. Gdyby ktoś potrzebował mam całą książkę napraw i instrukcję obsługi w orginale tzn po rosyjsku :-)

Pozdrawiam

• #3 14 Sty 2010 19:36
    rem
    Poziom 2  

Ja potrzebuję skanu całej instrukcji do koparki białoruś, a konkretnie wszystko o pompie wtryskowej, zaworach, tłokach itd.
    Będę bardzo wdzięczny.

• #4 18 Sty 2010 15:27
    rem
    Poziom 2  

rem napisał:
    Ja potrzebuję skanu całej instrukcji do koparki białoruś, a konkretnie wszystko o pompie wtryskowej, zaworach, tłokach itd.
    Będę bardzo wdzięczny.
    odp !!!!

• #5 19 Sty 2010 13:11
    Scanfix
    Poziom 12  

Witam!

No niestety jest maly problem techniczny - instrukcje tak jak pisalem mam ale w formie ksiazkowej a nie mam teraz dostepu do skanera. Tak wiec na chwile obecna moglbym to skserowac i wyslac ale nie wiem jaki bedzie koszt bo stron sporo ewentualnie moge sprobowac zrobic zdjecia cyfrowka ale czytelnosc moze byc taka sobie.

Mam tez katalog czesci z rysunkami zlozeniowymi, ten dla odmiany jest w 4 jezykach rosyjskim, angielskim, niemieckim i francuskim, nie ma polskiego :-(
    Zaznaczam jednak, ze obie ksiazki sa do ciagnika JUMZ D65M i nie obejmuja osprzetu koparkowego.

Pozdrawiam

• #6 15 Lut 2010 13:55
    110888
    Poziom 1  

hmm tez bym potrzebował takiego katalogu nie można nigdzie takowego znaleźć a już długo szukam czy jak będzie taka możliwość wykonałby kolega jakieś kopie tych książek znając życie wielu forumowiczów będzie wdzięcznych

• #7 14 Mar 2010 17:58
    uncle-benz
    Poziom 2  

witam ,

mam bialorus z osprzetem BX25 i szukam jakas dokumentacje o regeneracje silownika ramienia

pozdro rafal

• #8 24 Lis 2010 20:03
    maciek809
    Poziom 10  

Mam pytanie odnośnie modelu ciągnika który jest w temacie. Czy po wyrzuceniu wszystkich przekaźników i połączeniu stacyjki bezpośrednio z rozrusznikiem on jak i stacyjka będą działały jak należy? Bo słyszałem że takim rozwiązaniem skraca się żywot stacyjki... i jeszcze jedno czy do wzbudzenia tych starych rozruszników z jumza wystarczy tylko jeden "plusowy" przewód?

• #10 08 Lis 2012 17:36
    csman75
    Poziom 8  

witam,moich problemow z instalacja elektryczna w bialorusce budowlanej ciag dalszy tzn.powoli dochodze co do czego jednak mam problem ,schemat ktory mam z tego forum( co prawda jest do ciagnika jumz ale koparka jest wlasnie na tym ciagniku wiec roznice sa male),a wiec nie jestem pewien czy te zaznaczone przezemnie na czerwono przewody sa podpiete prawidlowo,jeden od alternatora wydaje sie ze jest podpiety do sruby mocujacej kostke czyli i do masy,drugi od bezpiecznika tez tak jakby byl do tej srobki od kostki,zalanczam rysunek,prosze o opinie czy to jest jakis blad w rysunku czy to tak powinno byc,niechcialbym nic popalic,a moze ma ktos orginalny schemat do kop-spych EO 2621B .
    '
    Poszukuje schematów do ciągnika Bialorus D65-M [/img]

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME