Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

candy trio - leje sie woda

20 Paź 2009 21:17 2932 4
  • Poziom 9  
    witam, mam problem ze zmywarką w urządzeniu candy trio. ma juz z 8 lat conajmniej i dzałała ok a teraz zaczęła nabierać wody tyle, ze wylewa się jej pod drzwiczkami. kiedy pierwszy raz miała takie objawy przyszedł serwis i przedmuchał rurkę ale po kilku tygodniach znowu leje... użycie płynu do czyszczenia zmywarek pomogło na kolejne dwa - trzy tygodnie. rurka od hydrostatu, taka wąska przezroczysta jest idealnie czysta, drożna - wyjąłem i obejzałem.. czy ktoś może mi pomóc? serwis w moich okolicach nie jest zbyt kompetentny...

a może ktos mial taki problem w innej zmywarce i poradzil sobie jakoś? prosze o podzielenie sie ze mna tym sposobem

Nie piszemy postu pod postem, używamy przycisku zmień!
    Proszę uzupełnić temat podając w tytule typ, model zmywarki!

mrhari.

firma: candy, model: trio
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Prawdopodobnie wysiadł hydrostat.
  • Poziom 9  
    czy dobrze myślę, że hydrostat to taka płaska okrągła część po lewej stronie patrząc od frontu? od niej odchodzi przezroczysta wąska rurka, którą czyscił kiedyś serwis.
    czy hydrostat się wymienia czy naprawia/czyści? nie wiem czy go odkręcić i próbowac coś z nim robić? płukać, czyścić? czy po prostu szukać nowego?
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Jak przewrócisz ją na tył to u góry będziesz miał okrągłą czarną zaslepkę przykręconą na trzy wkręty (kluczyk 5,5 :D) przed odkręceniem zaznacz aby tak samo założyć. Wyjmij ją i wyczyść to ci tam jest i będzie śmigać jak nowa! Powodzenia :D
  • Poziom 9  
    no więc właśnie zbierałem się żeby sobie samemu (i innym potrzebującym w przyszłości) odpisać. za poradą centralnego serwisu candy rozmontowałem studzienkę pomiarową - to co post wyżej proponował kolega i wyciągnąłem z tego garść syfu. pracuje jak nowa. dziekuję wszystkim chętnym do pomocy