Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja Lark FreeBird 35.6 problem z zainstalowaniem Mapy

tomala2301 20 Paź 2009 22:21 10498 5
  • #1 20 Paź 2009 22:21
    tomala2301
    Poziom 14  

Witam , jak w temacie mam problem z zainstalowaniem mapy do tej nawigacji chodzi o Mapamap . Ściągnełem sobie od producenta taką mapkę no i instruc\kcja pięknie ładnie mnie prowadziła aż tu nagle wyskakuje komunikat na kompie taki Nie można skopiować plików na dysk |NANDFlash\\MobileNavigator|mobilenavigator.exe. Sprawdź dysk nie jest zabezpieczony przed zapisem Nr.0 . Czy ktoś może mi pomóc. Pozdrawiam

• #2 21 Paź 2009 08:35
    Freddy
    Poziom 43  

Taki komunikat pojawia się jeśli brak miejsca na wskazanym dysku.
    Zainstaluj Automapę na kartę włożoną do czytnika kart. Potem zmień nazwy folderu i programu .exe. Będzie działać automatycznie, bez karty oryginał, z karta automapa.

• #3 27 Paź 2009 16:45
    mape_t
    Poziom 2  

Wystarczy naładować baterie przez gniazdo od zapalniczki w aucie... I problem zniknie gdyż nawigacja nie będzie tracić połączenia z komputerem podczas instalacji...

• #4 27 Paź 2009 17:22
    Freddy
    Poziom 43  

mape_t napisał:
    Wystarczy naładować baterie przez gniazdo od zapalniczki w aucie... I problem zniknie gdyż nawigacja nie będzie tracić połączenia z komputerem podczas instalacji...

Kolego, nie nabijaj sobie postów.
    Zanim odpowiesz, przeczytaj dokładnie o co chodzi autorowi.
    Co ma ładowanie z brakiem miejsca na dysku ???

• #5 27 Paź 2009 17:42
    koala106
    Poziom 39  

Freddy napisał:
    Taki komunikat pojawia się jeśli brak miejsca na wskazanym dysku.
    Zainstaluj Automapę na kartę włożoną do czytnika kart. Potem zmień nazwy folderu i programu .exe. Będzie działać automatycznie, bez karty oryginał, z karta automapa.
    A Ty kolego jak odpisujesz, to odpisuj na temat - Autor pyta o problem z Mapamap, a Ty piszesz o Automapie.
    Reasumując taki komunikat to dość częsty przy aktualizacji Larka, aby zainstalować poprawnie zastosuj się do wskazówek producenta, a jak masz nadal problemy, to z pamięci urządzenia wytnij pliki, skopiuj na komputer, wyczyść pamięć NANDFlash i zainstaluj na czystym NANDFlashu i będzie OK.

• #6 27 Paź 2009 17:47
    mape_t
    Poziom 2  

Niczego nie nabijam. Poprostu pomagam... I odziwo bateria ma wiele wspólnego z tym komunikatem ponieważ takowy wyskakuje gdy nawigacja traci połączenie z komputerem... A tak pozatym miałem identyczny problem z tą nawigacją i zanim doszedłem o co chodzi straciłem 12 godzin. Przynajmniej niech inni nie tracą tyle czasu...

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME