Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z webasto thermo top w e46 20d

mat3k1 20 Paź 2009 22:36 2973 5
  • #1 20 Paź 2009 22:36
    mat3k1
    Poziom 8  

witam mam problem z webasto w bmw e46 wszystko dzialalo prawidlowo do tej zimy webasto dziala od kaprysu dziieje sie cos takiego ze wlancza klimatronik i poo 2 sekundach sam sie wylancza :( nie wiem czemu webasto poburczy chwilke jeszcze i konczy prace problemem jest ten znikajacy klimatronik jakby go ktos odlanczal ale jest tak tylko po zimnej nocy gdy jestem w trasie webasto wlanczam bez problemu(pposiadam ssterownik zegarowy) webasto thermo top czy cos nie laczy zklimatronikiem co to moze byc kostki przy kablach ?

• #2 24 Paź 2009 04:38
    kgflanela
    Poziom 17  

A na zegarze pokazuje jakiś błąd np f01

• #3 26 Paź 2009 20:32
    pawelgl3
    Poziom 10  

Witam. Dołączę do tematu. Czy interfejs ELM327 da radę obsłużyć webasto thermotop z portu USB, czy trzeba starać się o inny typ interfejsu? Ja w lapku mam tylko porty USB. Program diagnostyczny komunikuje sie z interfejsem i nic dalej. Czy to koniec możliwości interfejsu czy uwalony mam sterownik pieca? Pozdrawiam i czekam na pomoc.

• #4 26 Paź 2009 21:32
    mat3k1
    Poziom 8  

nic nie pokazuje sie na zegarzze gdy webasto zalacza klimatronik zegar sie nie wlancza co to moze byc prosze o pomoc zmienilem akumulator i dalej to samo

• #5 27 Paź 2009 08:08
    l3l0
    Poziom 16  

pawelgl3 napisał:
    Witam. Dołączę do tematu. Czy interfejs ELM327 da radę obsłużyć webasto thermotop z portu USB, czy trzeba starać się o inny typ interfejsu? Ja w lapku mam tylko porty USB. Program diagnostyczny komunikuje sie z interfejsem i nic dalej. Czy to koniec możliwości interfejsu czy uwalony mam sterownik pieca? Pozdrawiam i czekam na pomoc.

jesli oryginalnie z fabryki zalozone to powinien widziec ogrzewanie postojowe i mozna sprawdzic komponenty lub bledy webasta jesli dolozone tylko i wylacznie diagnoza webasto ...

• #6 09 Sty 2013 22:02
    mateusz06rc
    Poziom 9  

Witam
    ja troszkę z inne beczki :)
    a mianowicie chcę dołożyć webasto do mojego BMW e46 i chcę żeby chodziło to z klimatronikiem ale w ten sposób że jak odpalę z pilota i złapie sobie temperaturę to żeby panel klimatyzacji odpalił i wentylatorki już się same włączą aby ogrzać wnętrze ale jest taki myk że jak sobie przyjdę i odpalę samochodzik to żeby nie spalić panelu bo dostanie z dwóch źródeł napięcie to już bym małymi przekaźnikami się zabezpieczył sterowanymi z zapłonu

a może ktoś wie jak się podłączyć pod ten klimatronik albo jakiś schemacik ;p

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME