Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A6 2002 2.5TDI immobilizer

klostazy 21 Paź 2009 13:10 5132 4
  • #1 21 Paź 2009 13:10
    klostazy
    Poziom 23  

Witam
    Przywieźli mi samochód na warsztat i nie mogę sobie z nim poradzić, wywalone ma immo.
    Samochód był przywieziony z Niemiec i nie palił bo był uszkodzony silnik.
    Zamontowano nowy silnik u znajomego w warsztacie ja potem zrobiłem w sterowniku immo off i samochodzikiem przyjechał właściciel na warsztat do mie.
    Okazało się że silnik wymieniony i potrzeba zrobić adaptację pompy, po adaptacji chciałem klucze przepisać i nie przyjmował licznik pinu sterownika.
    Po odczycie licznika okazało się że jest inny pin i licznik jest z 2006 z Vinem samochodu, i oczywiście licznik był już zablokowany i nie przyjmował dobrego pinu. Po odczekaniu na zapłonie nocki licznik przyjmuje pin lecz nie udawało mi się adaptować sterownika do licznika, zrobiłem wsad na piechotę w sterowniku pin licznika i zmieniłem vin bo był inny.
    Mam pytanie jak się sprawdzało Vagcomem czy jest dobra pestka lub pętla, i jak można sprawdzić czy pompa się adaptowała, licznik nie przyjmuje mi kluczyka i nie wiem czy to jest wina pompy czy z wiązane z kluczem lub pętlą.

0 4
  • #2 21 Paź 2009 13:23
    yaaro
    Poziom 33  

a transponder nowy ?? czy stary :)

0
  • #4 21 Paź 2009 13:36
    klostazy
    Poziom 23  

Transponder jest stary a Launch pokazuje mi immo III w liczniku. Klucze mam oryginalne bo jet na jednym pasek z pinem i Vinem a wychodzi na to że licznik był zmieniany a sterownik i silnik to nie wiem z jakiego auta.

Potrzebuję sprawdzić czy widzi kluczyk VagCom a jeszcze jedno sterownik ma błąd 17978 (P1570) Zablokowany komputer sterujący pracą silnika

0
  • #5 22 Paź 2009 14:37
    yaaro
    Poziom 33  

wsadz nowy transponder i obadaj może nie chce starego przyjąć

0