Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programowanie kluczyka w Toyocie Corolli D4D 2002 (E12J)

21 Paź 2009 14:24 10606 3
  • Poziom 10  
    Witam!!!
    Wiem, że temat z programowaniem przewijał się wiele razy, ale wskazówki nie rozwiązały moich problemów.
    Posiadam Toyotę Corollę D4D model E12 wyprodukowaną w Japonii.
    Zauważyłem, że procedury zaprogramowania pilota w kluczyku, nieco się różnią, w zależności od miejsca produkcji auta.
    Czy posiada ktoś sprawdzoną procedurę programowania odnośnie takiego modelu i tego rocznika Corolli?. Instrukcje odnoszące się do Avensis, czy Yarisa nie zadziałały.
    Pozdrawiam!!!
  • Poziom 11  
    Przeslalbym Ci kilka ,ale w auto dacie ani w info tech nie ma kodu jak podales kod dla tego rocznika i silnika to 1CD-FTV,jak cos to mam,nie jest to do Yaris ani Avansis tylko wlasnie do Corollki D4D,pozdro.
  • Poziom 10  
    Byłbym wdzięczny za przesłanie tych procedur, jak i za każdą pomoc. Trzeba wszystkiego próbować.
  • Poziom 10  
    Doszedłem po paru próbach. Jak się okazuje AutoData nie wszystko dobrze doradzi. Mianowicie żadna z procedur dotyczących silników 1CD-FTV w Toyocie Corolla nie zadziałała. Dopiero ta od Toyoty Previi okazała się być prawidłową. Różni się ona tym, że na wstępie trzeba włożyć kluczyk dwa razy, anie jeden raz, jak to jest w przypadku Corolli, reszta tak samo.
    Może ktoś będzie potrzebował to przedstawiam i zarazem zamykam temat.

Programowanie kluczyka w Toyocie Corolli D4D 2002 (E12J)