Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z trzeszcz帷ym d德iekiem po zmianie p造ty g堯wnej

michal987654321 21 Oct 2009 18:15 1173 11
    michal987654321
    Level 9  
    Witam ;)
    Mam problem po zmianie p造ty g堯wnej...mianowicie ca造 czas d德i瘯 jest trzeszcz帷y...nie wiem czy jest to spowodowane, ale wczesniej tego nie by這..moja stara p造ta to MSI KT6V a ta kt鏎a teraz siedzi to MSI MS-6716, sterowniki zainstalowa貫m te same co co do poprzedniej p造ty, aha ko軼i na starej p造cie to Realtec alc655 a na obecnej alc 650...Prosz o pomoc... Pozdr :)
    pudzianowski
    Level 28  
    Wed逝g mnie sterowniki od uk豉du na starej p造cie mog nie do ko鎍a prawid這wo funkcjonowa.Proponuj zainstalowa sterowniki zgodnie z posiadanym obecnie uk豉dem,czyli od alc650
    michal987654321
    Level 9  
    Stery poprawione, jednak problem jest ca造 czas.... :( macie inne pomys造..? :)
    Walu90
    Conditionally unlocked
    Sprawd mo瞠 czy wszystkie kable od zasilacza do p造ty g堯wnej s przypi皻e, sprawd te czy karty rozszerze s mocno zamocowane.
    Mo瞠sz te poszuka alternatywnych sterownik闚 do tego uk豉du.
    MiroLord
    Level 24  
    Przy gniazdach MIC, LINE IN, LINE OUT powinny by spr篹ynuj帷e blaszki. Sprawd czy dociskaj do obudowy. Wyjmij p造t g堯wn i odegnij te blaszki. To trzeszczenie mo瞠 by spowodowane brakiem masy. Przerabia貫m ju co takiego po zmianie p造ty g堯wnej :D
    Darrieus
    Level 38  
    Przeinstaluj system takie wk豉danie nowej p造ty na stary system to siedzenie na bombie zegarowej.
    Walu90
    Conditionally unlocked
    Kolega lubamet ma du穎 racji, je郵i siedzisz jeszcze na starym systemie to mo瞠 to si sko鎍zy bardzo 幢e.
    Karta Graficzna napewno odczuwa tak zmian.
    Mo磧iwe, 瞠 i uk豉d d德i瘯owy te to boli.
    michal987654321
    Level 9  
    MiroLord wrote:
    Przy gniazdach MIC, LINE IN, LINE OUT powinny by spr篹ynuj帷e blaszki. Sprawd czy dociskaj do obudowy. Wyjmij p造t g堯wn i odegnij te blaszki. To trzeszczenie mo瞠 by spowodowane brakiem masy. Przerabia貫m ju co takiego po zmianie p造ty g堯wnej :D

Ale z kt鏎ej strony powinny byc te blaszki?? tam gdzie wpinamy poszczeg鏊ne konc闚ki..?? :)

System ju na poczatku stawia貫m :)
    Darrieus
    Level 38  
    To nie blaszki tylko sprz皻 si gryzie, sterowniki via4in1 zainstalowane ? najnowsze ?
    sluczkadawid
    Level 9  
    Zmie sterowniki. to jedyna mo磧iwo嗆. Chyba 瞠 to mo瞠 by co z g這郾ikami. Najlepiej sprawd je na innym komputerze.
    MiroLord
    Level 24  
    michal987654321 wrote:
    Ale z kt鏎ej strony powinny byc te blaszki?? tam gdzie wpinamy poszczeg鏊ne konc闚ki..?? :)

Masz tu foto - na og馧 瞠by je zobaczy trzeba p造t g堯wn wyj望.
    Problem z trzeszcz帷ym d德iekiem po zmianie p造ty g堯wnej

Pod ka盥ym gniazdem jest jedna.
    Darrieus
    Level 38  
    Gniazda i tak maj mas lutowan, to nie to na bank.
    Poza tym by mu trzeszcza這 jakby porusza d瞠kiem, a nie tylko przy puszczeniu muzyki.