Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z instalacją liveboxa

21 Paź 2009 19:58 2643 4
  • Poziom 14  
    mam od niedawna liveboxa i nie mogę go zainstalować przez kartę wi-fi w komputerze stacjonarnym? W miejscu gdzie powinno wybierać się czy podłączyć bezprzewodowo wyskakuje komunikat żeby sprawdzić czy karta jest włączona. natomiast karta wykrywa liveboxa. ta karta to TP-LINK TL-WN350GD.
  • Poziom 32  
    Nie instaluj liveboxa (aplikacji) tylko skonfiguruj go przez przeglądarkę. Konfigurację przeprowadź na kablu. Następnie podłącz kartę Wi-Fi i spróbuj się połączyć z Liveboxem wciskając na nim przycisk REG. Do połączenia potrzebne będzie wpisanie SSID liveboxa.
  • Poziom 20  
    Trzeba skonfigurować liveboxa przez kabelek jeśli masz neostradę wystarczy przedzwonić pod numer TP.jest w dokumentacji ,przeprowadzą Cię jak po sznurku
  • Poziom 14  
    Dzięki wielkie skonfigurowałem już przez przeglądarkę i jak na razie czekam aż mi przeprowadzi test telewizji
  • Poziom 18  
    Witam
    Mam banalne pytanie dotyczące : TP-Link WN350GD karta sieciowa WIFI PCI Wireless. Czy taka karta również działa gdy komputer jest wyłączony bo z tego co wiem po wyłączeniu komputera mysz optyczna jest podświetlona tzn, że zasilacz w jakimś stopniu jeszcze pracuje.

Dodano po 5 [minuty]:

Problem z instalacją liveboxa