Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .

blantozaur 21 Paź 2009 21:33 2002 4
  • #1 21 Paź 2009 21:33
    blantozaur
    Poziom 24  

[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .
    [Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .

[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .

-kratka wymiary 90x43 + 1,5 cm zagięcia (posiadam gietarke i gilotyne) Cięta na wymiar do czerwonej obudowy

-obudowa 2x15' - robiona na jedną imprezę pod 2xdelta 15B z materiału 'pod ręką' klejona wikolem + wkręty , 4 kółeczka z blokadą

-mtx thunder 250 - sprawny - ale ma uszkodzone gniazdo line out

-du780 - sprawny - zmostkowane potencjometry korektora ? - powszedni właściciel dorzucił mi jeden potencjometr i gałki z drugim nie wiem co się stało (korektor jest w nim odłączany ;D ). Oprócz tego kompletny, wystarczy wszczepić potencjometry .

-r3 - zakupiona na giełdzie w celu przeszczepu ale jak sie okazało po zdjęciu obudowy nie ma co przeszczepiać ;D

-głośniki - tonsile oryginalne do remontu , alfred raz śmigany .

-kolumna gamma 15+apt cięta 2k5 janbo - materiał osb klej + wkręty , mało grana ze 2 imprezy reszta to demotywowanie sąsiadów ,kratka dorabiana po pierwszej imprezie -> posiadam 2 do pary ale bez kraty co skończyło się remontem głośnika ;]

-przekaźniki shrack jednostkowe 12v

Zapewne coś się jeszcze znajdzie , mam gdzieś korektor 2x15 z podglądem widma + crx800 , radiatory , jakieś trafka itp.

Postaram się dokładniej obcykać te stadko trupów

Co do cen to proszę o oferty na gg lub @.

Nie pisz posta pod postem!

OK !
    ---------------------- fotki pytających
    /16_1256229699.jpg][Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[/url][Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .[Sprzedam] Wzmacniacze ,głośniki , różne .

- 4241 - 1 kanał spalony jak pożyczyłem dostał poczęstunek 4 ohm n/c .. w zasilaczu 2x4700/100 2 trafa 120/13 odwinięte po troszkę - zrobiona na szybko do powyższej kolumny na 2x15'
    - płytka willem 4.0

W ZWIĄZKU Z PYTANIAMI O CENY
    -diy 4241 - 50 zł - mogę go rozmontować na drobne (brak mostka prostowniczego)

-r3 50 zł (sprawdziłem go , wyświetlacz od radia się włącza więc pewnie wystarczy uzupełnić końcówkę) poza tym brak kilku śrubek

-głośniki - 15 zł tonsile + alfred

- willem , przekaźniki , aku - mogę dorzucić do czegoś grubszego za free

oczywiście możliwe negocjacje

przesyłka wg cennika poczty polskiej bez dodatkowych kosztów pakowania

• Relpol
  • #2 30 Paź 2009 13:56
    robik2
    Poziom 15  

Ile za samą płytkę willema z przesyłką ? (jeśli jeszcze aktualne).

• Relpol
  • #3 31 Paź 2009 14:25
    megabass111
    Poziom 12  

Ile zas MTX'a?

• #4 31 Paź 2009 16:19
    Mitur23
    Poziom 23  

Ile za tą kratę ?

• #5 01 Lis 2009 08:38
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Dalsze pytania do autora tematu proszę za pośrednictwem komunikatorów internetowych!