Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alfa 147 - zestaw audio za ok. 1-1,5 k zł - polećcie coś

Sebix87 22 Paź 2009 03:25 1436 5
  • #1 22 Paź 2009 03:25
    Sebix87
    Poziom 2  

Czy możecie polecić jakiś fajny zestaw audio do niedużego auta (alfa 147)? Mam 1 - 1,5 k do wydania.

• #2 23 Paź 2009 15:42
    stanec
    Poziom 14  

Witam

Standardowe pytania:jakiej słuchasz muzyki? Czy masz już radio? Drzwi wytłumione?Zestaw przedni czy również subwoofer ma być?Sprzęt nowy czy może być używany?

Pozdrawiam

• #3 27 Paź 2009 04:33
    Sebix87
    Poziom 2  

Hej. Muzyka - raczej jakis house/minimal house wiec chciałbym trochę podciągnąć niskie tony. Radio mam seryjne (raczej słabe), drzwi nie wytłumione (czy to niezbędne?) subwoofer wolałbym zastąpić wlasnie jakimś dobrym zestawem głośników i wolałbym nowy sprzęt;) pozdrawiam!

• #4 27 Paź 2009 07:45
    matiaudio
    Poziom 36  

Radio trzeba wymienić i co najważniejsze głośniki na przód i wytłumienie drzwi. I pewnie na tyle wystarczy twój budżet ewentualnie wzmacniacz pod przednie głośniki ale wtedy trzeba będzie gorsze radio i gorsze głośniki żeby wystarczyło na wzmak.

• #5 27 Paź 2009 09:04
    BlueSystem
    Poziom 28  

Używane radyjka są dobrym rozwiązaniem, no ale nie będę Cie namawiał ;) Wtedy 400 zł na używane radio, głośniki na przód jakieś, wzmacniacze w używkach też się nie psują, wygłuszenie itp, i miał być bardzo dobry zestaw w tej cenie:) Chociaż z nowych też myślę że coś by się znalazło. Wygłuszenie będzie konieczne, jeżeli nie chcesz suba, bo bez tego nie będzie w ogóle basu.

• #6 11 Lis 2009 21:34
    Sebix87
    Poziom 2  

Dziękuję za cenne rady. U kumpla w Ibizie zobaczyłem (a raczej usłyszałem;) bardzo fajny zestaw marki MDS (podobno dobra ale mało znana?) w każdym razie zdecydowałem się na podobny i musze powiedzieć ze jestem bardzo zadowolony. Wygłuszyłem też drzwi – całość z montażem kosztowała mnie koło 1k, zastanawiam się nad wymianą radia bo nawet ze starym gra dużo dobrze a zmiana na nowe to spora ingerencja w ładną deskę…
    Wzmacniacz:
    http://shofershop.pl/WZMACNIACZ_4_KANALOWY_MDS_C4_120W-438.html
    Głośniki:
    http://shofershop.pl/DWUDROZNE_GLOSNIKI_KOMPONENTOWE_MDS_CS650_150W-455.html

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo