Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przeróbka radia Ford Focus

Warzechak 22 Paź 2009 16:22 5206 5
  • #1 22 Paź 2009 16:22
    Warzechak
    Poziom 9  

Witam!
    Widziałem na forum przeróbkę oryginalnego radia z mondeo na radio z wejściem USB, ale nikt nie pokazał schematu jak to zostało wykonane. Mam teraz pytanie gdzie mogę znaleźć taki schemacik przeróbki dla Mondeo z 1997 roku, o ile istnieje?
    Byłbym bardzo wdzięczny, gdyż szukam już bezowocnie kilka dni.
    Pozdrawiam

0 5
  • #2 22 Paź 2009 18:26
    Ireneo
    Poziom 40  

Nie ma czegoś takiego,widziałeś raczej transmiter fm z wejściem usb.

0
  • #3 22 Paź 2009 18:30
    djlj24
    Spec od car audio

Możliwości są dwie:
    1. Albo radio wcale nie było fabryczne tylko takie co wygląda jak fabryczne - są takie produkcji dalekowschodniej z kolorowym ekranem, DVD, czytnikami kart a czasem nawet nawigację wepchają.
    2. Jest coś takiego jak wirtualny zmieniacz CD - z poziomu radia widziany jest jako zmieniacz ale zamiast płyt podłącza się do niego karty SD lub urządzenie USB.

0
  • #4 22 Paź 2009 19:21
    Warzechak
    Poziom 9  

No to widziałem jak taki adapter podpinany jak zmieniarka był zrobiony "w domu". Tandetnie umocowane w miejsce na kasetę wejście USB. Kurczę, jak znajdę link do tego posta to wkleję, jednak schematu tam nie ma;/

0
  • #5 22 Paź 2009 20:06
    Ireneo
    Poziom 40  

Na allegro jest adapter zamiast zmieniarki wejście usb 400 zł do fordów dostosowany.Sterowanie utworami z radia.

0
  • #6 22 Paź 2009 21:01
    Warzechak
    Poziom 9  

Chodzi mi właśnie o schemat takiej zmieniarki:) 400 zł to dość dużo, myślałem, że taniej wyjdzie zrobić to samemu:)

0
  Szukaj w 5mln produktów