Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Echostar DVR-7400 hd - informacje o dekoderze

KRZYCHACZ 25 Mar 2010 11:26 46361 43
  • #31 25 Mar 2010 11:26
    mu0dy
    Poziom 2  

Witam
    To mój nowy dekoder. Odkąd go mam wszystko jest fajnie, nawet działa :) tylko że nie działa regulacja głosu w pilocie (tzn ani nie przycisza ani nie podglasnia). Robię to pilotem od TV. Co można z tym zrobić ?

• #32 11 Cze 2010 22:51
    IMEX
    Poziom 20  

Witam

Mam ten tuner od Grudnia 2009r.

Wady to : Wolne wolne menu, załączanie po odłączeniu z sieci 10 min, niesamowite szumy audio po kablu optycznym - tragedia

Ostatnio przestał mi dzialać LCD w dekoderze - wdłączylem i podłączylem i działą na lakiś czas,

Chyba odkryłem albo powieranie oprogramowania albo instalacja od nowa - Download na lcd dekodera - trwa to troszeczke - potem reset i dekoder działą

Pliki na dysku są zabezpieczone - potrzebny kodek do odczytu

Nadal szukam menu serwisowedo odpalanego z pilota

• #33 14 Cze 2010 10:30
    fretka
    Poziom 2  

Witam, również mam problem z tą regulacją głosu z pilota od dekodera, musze zmieniac glosnosc pilotem od telewizora...czy ma na to wpływ to że jeszcze dekoder funkcjonuje mi na zwyklym telewizorze? moze ktos mogl by pomoc?

• #34 13 Lip 2010 22:42
    FENIKS XR2D2
    Poziom 1  

Co do regulacji głosu masz podpięte przez kabel euro przełącz w dekoderze z górnego wejścia euro na dolne i po kłopocie głos sterowany pilotem dekodera.
    I pytanko czy będzie może jakaś szansa obejść zabezpieczenie i zrobić listę ulubionych, bo szlag mnie trafia skacząc po 60 kan… w górę i w dół.

• #35 17 Lip 2010 12:40
    raymond
    Poziom 1  

witam wszystkich.

mam male pytanko czy ktos mi moze powiedziec jak mozna ustawic sobie kanaly wedlug wlasnej potrzeby a nie jak POLSAt SOBIE USTAWIL(glupie)i czy cofac mozna tylko po z pausowaniu kanalu na 15 sec i dopiero mozna cofac(tez glupie)
    USB port nie dzialaja ale czy polska kiedys zrobila cos bez oszczedzania

czy dekodery z e stanow beda dobre w polsce do odbioru SAT?

dzieki.

• #36 17 Lip 2010 15:12
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

raymond napisał:
    witam wszystkich.

mam male pytanko czy ktos mi moze powiedziec jak mozna ustawic sobie kanaly wedlug wlasnej potrzeby a nie jak POLSAt SOBIE USTAWIL(glupie)i czy cofac mozna tylko po z pausowaniu kanalu na 15 sec i dopiero mozna cofac(tez glupie)
    USB port nie dzialaja ale czy polska kiedys zrobila cos bez oszczedzania

czy dekodery z e stanow beda dobre w polsce do odbioru SAT?

dzieki.

Nie ma i nie będzie takiej możliwości z ustawianiem własnej listy kanałów tym bardziej w CP!:D
    Dekodery z USA nie nadają się do odbioru w kraju.:cry:

• #37 28 Lip 2010 19:13
    Sorek21
    Poziom 1  

JEST MOŻLIWOŚĆ UŁOŻENIA WŁASNEJ LISTY NA TYM DEKODERZE. Do list ulubionych można dodawać kanały od numeru 200.Więc wystarczy wyszukać wszystko jeszcze raz żeby znalazło się powyżej 200 ALE TRZEBA ZMIENIĆ TROCHĘ LICZBY W TP NP 11160 ALBO 12190 LUB 12286

• #38 08 Sie 2010 15:07
    dgolf
    Poziom 15  

Cytat:
    czy da się jakoś wrzucić nagrane materiały z tego dekodera na komputer?czy da się jakoś wrzucić nagrane materiały z tego dekodera na komputer?

Dać takiemu palec, to by zaraz całą rękę zjadł. Co Ty myślisz, że dadzą Ci taką możliwość żebyś je na Torrenty wrzucał albo rozprowadzał kumplom? To ma być na domowy użytek zgodnie z prawem. Jak chcesz, to sobie kartę TV podłącz i powodzenia.

Cytat:
    Witam
    To mój nowy dekoder. Odkąd go mam wszystko jest fajnie, nawet działa Smile tylko że nie działa regulacja głosu w pilocie (tzn ani nie przycisza ani nie podglasnia). Robię to pilotem od TV. Co można z tym zrobić ?

Witam

Mam ten tuner od Grudnia 2009r.

Wady to : Wolne wolne menu, załączanie po odłączeniu z sieci 10 min, niesamowite szumy audio po kablu optycznym - tragedia

Ostatnio przestał mi dzialać LCD w dekoderze - wdłączylem i podłączylem i działą na lakiś czas,

Chyba odkryłem albo powieranie oprogramowania albo instalacja od nowa - Download na lcd dekodera - trwa to troszeczke - potem reset i dekoder działą

Pliki na dysku są zabezpieczone - potrzebny kodek do odczytu

Nadal szukam menu serwisowedo odpalanego z pilota

To też mnie rozbraja. Mieć nowy sprzęt i pytać się w Internecie, jak go naprawić

• #39 19 Sie 2010 11:34
    ask1
    Poziom 1  

Witam,
    również mam problem ze sterowaniem głosem z pilota dekodera. Telewizor mam podpięty do dekodera przez HDMI a audio z dekodera do amplitunera zwykłym kabelkiem audio takie dwie końcówki biała i czerwona (przepraszam ale nie znam fachowej nazwy). Objaw jest taki że poziom głośności przy sterowaniu pilotem dekodera się nie zmienia - jedynie jak dojdzie do minimum to wyłącza głos całkiem.
    Poprzedni dekoder Samsunga też HD miałem podłączony w identyczny sposób i działało to bez problemu a tu muszę regulować pilotem od amplitunera.
    pozdrawiam.

• #40 16 Lis 2010 23:39
    zduno83
    Poziom 11  

witam !
    Chciałem zapytac czy ten tuner ma opcje włączania telewizora przy jednoczesnym właczeniu dekodera?? tzn kiedy wezme pilot z tunera CP i uruchomie tuner to telewizor sam sie włączy? nie potrzeba wtedy tylu pilotów na stoliku jest to wygodne:)

• #41 17 Lis 2010 14:58
    elkonrado
    Poziom 1  

niech ktos mi napisze jak przegrac filmy z dekodera na kompa bo nie mam pojecia jak to zrobic a ksiazka instrukcji gdzies mi sie zawieruszyla , prosze o pomoc

• #42 25 Sty 2011 10:37
    Kajakus
    Poziom 12  

Ma ktoś może do sprzedania oryginalny pilot do tego dekodera?

• #43 25 Sty 2011 14:49
    IMEX
    Poziom 20  

@ zduno83

Jeżeli TV ma złącze Link możesz wykożystać to złącze do włączania tv przez dekoder za pomoca USB odczytyjąc z niego czy jest uruchomione zasilanie 5V

• #44 05 Lut 2011 14:06
    rozmowca
    Poziom 1  

Witam,
    Mam pytanie odnosnie rozdzielczosci w HD, na kanalach cyfrowych dekoder pokazuje obraz w 1080i. Myslalem ze to bedzie full HD 1080p chyba ze cos pokrecilem albo PC pokazuje HD tylko w takiej rozdzielczosci.

pozdrawiam