Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion dv6615ew i Vista nie działają klawisze funkcyjne

22 Paź 2009 21:41 2974 6
  • Poziom 15  
    Witam, po reinstalacji i odzyskaniu Visty na laptopie czyli zrobieniu Recovery z płyty. ( Oryginalna ).

Nie działa klawiatura w laptopie ? Wciskałem FN+ Num ale to nic nie daje i odpala mi się jakieś FBI GUI ??? A potem wyłącza laptopa.
    Pomocy jak włączyć ta klawiaturę ? czy brakuje sterowników ? Ale przecież poszło z recovery .

Drugi problem.

Po kilku akcjach zrobił niby format i instalacje lecz po w/w zabiegu zrobił mi tylko 40Gb dysk twardy C:, po sprawdzeniu zarządzeniem kompa zauważyłem ze jest dalsza część dysku 71Gb , ale nie sformatowana wiec sformatowałem, ale Dlaczego tak podzielił ?
    Gdzie dysk recovery ? który był D : ?

Dlaczego tak mam i dlaczego uruchamia się jakiś FBI GUI coś tam ?
    Jak połączyć te partycje ?

Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    dzięki jeszcze raz zrobiłem format i reinstalacje z płytą visty wszystko Ok system wstał ale po ponownym uruchomieniu zrobił się czarny ekran ? I tak stoii

czy to problem Bios ? czy sterowników grafiki ? ale system jest świeży
  • Poziom 20  
    A Bios odpala ?
    czy to system się zawiesił ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 25  
    Uruchom system w trybie VGA - powinno ruszyć. Potem przeinstaluj stery do grafy.
  • Poziom 15  
    Dokładnie odpaliłem z awaryjnego, zrobiłem instalacje antywirusa i skan przy starcie ( AVAST ) program znalazł 13 wirusów w tym Mandriva,Detnat,Kavos,rootkit i mnóstwo trojanów i robaków.
    System ruszył zainstalowałem nowy bios i upgrade wszystko OK dzięki