Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Transit 90 km 2001r Ustawianie rozrządu

22 Paź 2009 22:17 17710 4
  • Poziom 9  
    Witam.Chodzi mi o ustawienie wału w Tranzit 2001 r 90 km (Rozrząd napęd łańcuchem) W starych tranzitach blokowało sie wał na kole zamachowym a w nowym jak bo nie moge znaleść .A moze ktos ma namiary na książke do tego modelu Pozdrawiam
  • Poziom 22  
    Też blokujesz koło w miejsce czujnika wału wkładasz blokadę.
  • Poziom 9  
    Witam.Ale czy to jest jakaś fabryczna blokada czy śruba no i czy na kole są jakieś znaki ,ze to właśnie jest to miejsce .
  • Poziom 40  
    Ford Transit 90 km 2001r Ustawianie rozrząduFord Transit 90 km 2001r Ustawianie rozrząduFord Transit 90 km 2001r Ustawianie rozrząduFord Transit 90 km 2001r Ustawianie rozrząduFord Transit 90 km 2001r Ustawianie rozrządu

Dodano po 1 [minuty]:

Ford Transit 90 km 2001r Ustawianie rozrząduFord Transit 90 km 2001r Ustawianie rozrząduFord Transit 90 km 2001r Ustawianie rozrządu
  • Poziom 9  
    Witam koledzy.Rozrząd złożyłem na sucho jest ok silnik obraca się bez oporów powinno byc ok .Jednak te ustawienie wału jest trochę nie dokładne ponieważ podpora czujnika położenia wału ma owalne otwory mocujące (do regulacji pewnie jest tam przesunięcie około może 2 stopnie )W starych silnikach był punkt gdzie sie wkładało blokadę i po problemie.Ale myślę ze silnik będzie chodził .Pozdrawiam

Dodano po 57 [sekundy]:

Dzięki Ireneo za fotki .:D