Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 1......4DHI gaśnie podczas jazdy pomocy

23 Paź 2009 09:39 3714 4
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich mam problem ale jak widzę nie tylko ja ,więc problem polega na tym że zapala się kontrolka (silniczek) silnik się dławi i gaśnie był już u naprawy na to wymienili jeden wężyk pod filtrem powietrza,filtr paliwa i skasowali silniczek ,jakiś czas było dobrze ale dzisiaj jadę do pracy wyprzedzam autobus a on mi zgasł i nie mogłem go odpalić pomocy to mój jedyny środek lokomocji do pracy.
  • Poziom 1  
    Posiadam 1,4 hdi z 2003 kupiłem w lutym. Miałem podobne objawy. Poza tym raz odpalał raz nie. Czasem zgasł w czasie jazdy. Usteka trudna do zlokalizowania na kompie nic nie ma żadnych błędów. W ASO wymienili to i owo ale nic to nie dało. Wreszczie zlokalizowałem - KOMPUTEREK - sobie jaja robi gdzieś jakiś techniczny szczur się schował będę musiał pewnie wymienić bo kaprysy ma co jakiś czas.
  • Poziom 17  
    Samo skasowanie "silniczka " to nie jest rozwiazanie czy mechanik powiedział Ci chociaz jakie były błędy ?
  • Poziom 14  
    Silniczek krokowy do przeczyszczenia sprawdzic sonde(malo prawdopodobne ale nie zaszkodzi), i czujniki przed przepustnica, sa chyba 2.

Moderowany przez robokop:

Silniczek krokowy w dieslu z CR ? Ostrzeżenie za pisanie bzdur!

• Poziom 11  
    czy usterka została usunięta ?