Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mata grzewcza pod lusterka do megane 1.4

haster 23 Paź 2009 17:56 2048 3
  • #1 23 Paź 2009 17:56
    haster
    Poziom 1  

Witam. Jaki typ maty mam wybrać pod lusterka do megane 1.4 z 1996r.? Czy ciężko i jak zdjąć lusterko. Podłączyć to pod obwód tylnej szyby?

0 3
  • Pomocny post
    #2 23 Paź 2009 18:00
    tomrom1985
    Poziom 30  

Ostatnio kupiłem do swojej Renaty maty oznaczone symbolem GB-10s. Wymiar jeśli się nie mylę to 15cm/8cm. Musisz podłączyć pod ogrzewanie tylnej szyby. Co do lusterka to przechylasz max w tył, podważasz a później przy pomocy suszarki oddzielasz lustro od plastiku. Uważaj. Jeśli nie umiesz to lepiej daruj sobie bo ewentualne koszta będą dużo większe :-(

0
  • #3 01 Gru 2009 21:19
    CZARITO
    Poziom 10  

Witam ! Nie wiem czy do do tego tematu sie nadaje wiec od razu nie bijcie jak nie trafilem . Chodzi o elektryczne lusterko od megane 96. Pare dni temu rozwalilem je az "bebeszki " powypadaly . Jakoś poskladalem ale sterowanie jest walniete wiec trzeb szukac nowego lusterka i z tym zwiazane jest moje pytanie a mianowicie czy mozna ta lakierowana obudowe przeniesc ze starego lusterka na nowe? A i czy lusterko z "anglika" czymś sie rózni od wersji "polskiej". Dzieki z góry za odpowiedz jakiegos zacnego czlowieka :)

0
  • #4 02 Gru 2009 16:02
    tomrom1985
    Poziom 30  

Lakierowaną obudowę można przenieść. Pod szkłem lusterka są chybą 3 torxy, którymi jest przykręcone, dodatkowo 4 zatrzaski i 1 torx na osłonce lusterka.

0