Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig ST 55-715 NIC/TOP - brak menu fonii, brak głosu

Jarek1801 23 Paź 2009 23:20 2298 2
  • #1 23 Paź 2009 23:20
    Jarek1801
    Poziom 9  

Usterka jak w temacie. Brak fonii nicam i analogowej. Brak w menu (zakładki)opcji wyboru standartu fonii. Po załadowaniu do pamięci domyślnych ustawień nic się nie zmieniło tylko rozmiary obrazu się lekko popsuły(-drobiazg). Po pewnym czasie gdy ponownie włączyłem TV menu wróciło do normy tj. mogłem wybrać standart fonii w menu ręcznego strojenia i kraj w strojeniu automatycznym i oczywiście był głos ale gdy ucieszony wyłączyłem tv i włączyłem ponownie aby dostroić kablówkę znowu zniknęło menu wyboru fonii. Głos z programów, które dostroiłem wcześniej z anteny zewnętrznej pozostał ok. i analogowy i nicam. O co chodzi z tym znikającym menu? Proszę o pomoc.

0 2
  • #3 24 Paź 2009 11:51
    Jarek1801
    Poziom 9  

Wymieniłem tą pamięć na nową czystą 24c08. Włącznik sieciowy w tym modelu nie ma styku pomocniczego. Po wymianie pamięci nadal nie ma głosu i menu standartu fonii. Chyba to jest reguła jak zostawię ten TV wyłączony na dłużej i go włączę to menu pojawia się i po około 5 minutach znika. Wcześniej dostrojone kanały mają głos.O co to może chodzić? Proszę pomóżcie?

0