Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Primera NATS jak wyłączyć?

24 Paź 2009 09:53 18203 12
  • Poziom 22  
    Witam

Mam problem z fabrycznym immo w tym aucie. Samochód po wymianie silnika nie odpala na benzynie. Wszystkie kostki i konektory podłączone jak należy, kontrolka check miga na zapłonie. Auto pali tylko na gazie, jednak idzie zima i długo tak nie pociągnie.
    Auto jest z 1998 silnik 2.0 NATS firmy Simens 5WK4.
    Czy jest możliwość całkowitego pozbycie się tego NATS-a, bo nawet jak auto paliło to nie zawsze za każdym razem.
    Prosiłbym o radę
  • Poziom 23  
    Witam jest możliwość wyłączenia imma.
  • Poziom 22  
    Nie mogę sobie z tym ustrojstwem poradzić.
    Można prosić o jakąś wskazówkę? Tam jest pewnie NATS v2.
  • Poziom 23  
    Rozkręć komputer i wyślij zdjęcie na PW może coś poradzimy.
  • Poziom 33  
    podaj dokadneijsze dane auta np rok pojemnosc i rodzaj paliwa
  • Poziom 22  
    A jest wersja ECU do tego silnika, która nie pracuje z NATS-em. To by był najprostszy sposób pozbycia się problemów z immo.
  • Poziom 13  
    Witam. Również był bym zainteresowany tym tematem. Mam prmerką p11 lift 1.8 Benz. autko jeździ ale posiadam do niego tylko jeden kluczyk. pozdrawiam :)
  • Poziom 28  
    idzie to bezproblemów panowie zrobić temat jest prosty i przyjemny nawet laik sobie poradzi z tematem
  • Poziom 13  
    A kolega Hans30 może podsunąć jakieś info? Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    kolego hans30 mam jeden kluczyk do almery 2000r możesz podesłać rozwiązanie
  • Poziom 17  
    Witam,dołączam sie do tematu , kolego Hans30 bardzo proszę o jakies wskazówki ,mam problem z nats w primerze 1.6 2001r..
  • Poziom 2  
    Witam. Tez mam problem. Primera 1,6 16v 98r. Świeci kontrolka immo i miga kontrolka silnika. Auto nie odpala. Co zrobić?? Gdzie znajduje sie NATS w tym aucie?

Proszę o pomoc

Problem rozwiązany. Rozkodowane oba klucze. Koszt w serwisie to 70f(Edynburg)
    Jednak nie wiem jaka była przyczyna rozkodowania obu kluczy na raz!!!???