Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm w Pandzie II-wersja active-centralny plus szyby el

22 Cze 2004 20:24 2713 5
  • Poziom 10  
    Właśnie skonczyłem walczyć z montażem autoalarmu w Pandzie II i porażka! Podpowiedzcie jak podłączyć kierunkowskazy do "skrzynki" bezpieczników. Napisałem "skrzynki" bo to co zamontował fiat w tym aucie to tragedia. Sprawdziłem przewody i nie mogłem znalęźć tych od kierunków. Może ktoś podpowie które to przewody?
    I jeszcze jedno. Jak pewnie wiecie w tym samochodzie nie ma siłownika w drzwiach kierowcy tylko zwykłe zamknięcie z przewodami które podają minusy przy zamykaniu i nastepnie przy otwieraniu. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem ?
  • Poziom 42  
    kup zwykły sterownik do centarlnego za 12 zł i będzie OK! A kierunki olej! Podłącz pod pozycyjne! To dwa złóte cieniutkie przywodziki idące w kierunku bodykomputera samochodu!!!
  • Poziom 10  
    Dzięki za radę co do podłączenia kierunków, ale co do zamka to nie bardzo rozumię. Po podłączeni do odpowiednich przewodów w wiązce działają wszystkie drzwi oprócz kierowcy. Co w tym przypadku pomoże dodatkowy sterownik skoro sterownik w Pandzie działa jak trzeba. Nie ma tylko mechanizmu wykonawczego w drzwiach kierowcy. I co zrobić z tym problemem.
  • Spec od samochodów
    Dolozyc uniwersalny silownik a kierunkowskazy mozesz podlaczyc pod kierownica
  • Poziom 42  
    Aha OK źle Cię zrozumiałem!!! Kup zwykły uniwersalny siłownik 3,5kg (koszt 10-15zł) i tam go załuż! Jak ktoś Ci powie że się nie da to go olej sam montowałem już kilka!!!!! A te kabelki które podają masę przy przekręseniu kluczya w drzwiach! hm najprościej poprostu wepnij się w nie dodatkowymi kabelkami i podłącz je pod sterowanie centralnym wychodzące z alarmu. Wtedy będziesz miał otwierzanie i zamykanie z pilota!!! Bo alarm tak jak one podaje do sterownika masę!!! No chyba, że masz jakiś unnormal ten alarm!? That`s all!
  • Poziom 11  
    Cześć
    W pandzie najszybciej znajdzesz kierunkowskazy w progu od strony kierowcy,grupa wiązka :cienki brązowy i biało różowy choć dla mnie to bardziej biało łososiowy.