Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford focus 6000CD zablokowane nie wiem czy na amen

darknesMaster 24 Paź 2009 16:14 7346 1
  • #1 24 Paź 2009 16:14
    darknesMaster
    Poziom 1  

w trakcie wymiany żarówek odłączyłem akumulator
    po włączeniu radia pisało wpisz kod wpisałem raz wyskoczyło odliczanie 1h po czym radio się wyłączyło niestety nie tylko ja wpadłem na pomysł wpisania kodu mój 12letni syn
    wpisywał kod do oporu teraz wyskakuje SECURITY LOCKED nie wiem co zrobić w salonie forda mówili że mogę wysłać do rozkodowania do warszawy koszt 500zł szkoda mi kasy
    a na allegro mogę kupić taniej prawię nie używane radio oryginalne
    nie wiem co zrobić więc piszę na tym forum bo auto bez radia to nie auto proszę o poradę czy da się coś jeszcze zrobić ze starym radiem
    (Ps gdy kupowałem auto sprzedawcy nie poinformowali mnie o tym że jeśli odłączę akumulator stanie się coś takiego i nie dostałem żadnej książki z kodami

0 1
  • #2 24 Paź 2009 18:29
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Jak się wpisuje do oporu kody to takie są efekty. A przecież szansa trafienia jak kombinacji jest 10000 nie jest duża.

Co pisze dokładnie na wyświetlaczu i który to model dokładnie bo 6000 była ich cała gama. Zamieść może zdjęcie tego radia. Myślę że fachowiec radę da i taniej , ale w pełni wypowiedzieć się można jak wiemy precyzyjnie wszystko o radiu. Reg. pkt 11

3