Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki multimetr kupic mam dwa typy:)

kombinatorek 24 Paź 2009 17:39 2420 9
  • #1 24 Paź 2009 17:39
    kombinatorek
    Poziom 9  

witam-przeczytałem skrupulatnie wasze forum i polecacie UNIT T M890G-sporo czytałem ze to spoko mierniczek-i juz miałem go kupic!!!ale pojawiło sie cos takiego niby oryginał z Niemiec-czy warto to kupic?tego oryginałka?czy to podróbka chinska

Link do allegro usunięty regulamin.[Rubens]

0 9
  • #2 24 Paź 2009 19:54
    waldekg
    Poziom 28  

Witam. Myślę, że to też wschodni produkt. Kup miernik w sklepie, gdzie można go przed zakupem przetestować i na który otrzymasz gwarancję. Pozdrawiam.

0
  • #3 24 Paź 2009 20:20
    sphinx-s4
    Poziom 14  

z miernikiem tej firmy się jeszcze nie spotkałem ale kilka rzeczy były testowane i nie jestem z nich zadowolony, osobiście miernika tego bym nie kupił

0
  • #4 24 Paź 2009 22:05
    Stary1952
    Poziom 33  

kombinatorek napisał:
    czy warto to kupic?tego oryginałka?czy to podróbka

Witam .
    Za takie pieniążki to raczej na pewno nie jest oryginał :cry:
    Jak dla początkującego amatora to nawet niezły warto kupić , miernik ten posiada dużo potrzebnych funkcji . Co do dokładności to trudno powiedzieć . :?:
    Ja bym zaryzykował i kupił . :D
    Pozdrawiam .

0
  • #5 25 Paź 2009 08:23
    kombinatorek
    Poziom 9  

a wiec to tez chinszczyzna ?czy musi byc nad typem miernika napisane UNIT_T i wtedy jest ok....bo te z UNIT _T sa drozsze troszke...

czy własnie taki UNIT-T

0
  • #6 25 Paź 2009 08:28
    dipol
    Poziom 33  

Tej klasy do zabawy tak ale nie dla profesjonalnej pracy serwisowej,miałem podłączony do masy telewizora i miernik leżał na stole jak strzelił powielacz było także po mierniku hi
    73!

0
  • #7 25 Paź 2009 08:46
    kombinatorek
    Poziom 9  

nie no panowie potrzebuje go do domu aby zmierzyc np napiecie na zarówki samochodowej itd....
    to nie musi byc "profeszynal"--miałem taki miernik za 5 zł z allegro to wskazywał mi napiecie w gniazdku 280 V!!!

ale co z tym unit-t?oznaczeniem....

ha znalazłem ta oferte tez tu

https://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=4168&utm_so...ium=cpc&utm_campaign=2009-10&utm_content=4168

Dodano po 7 [minuty]:

http://www.ramtech.pl/-p-804.html?utm_source=...dium=cpc&utm_campaign=2009-10&utm_content=804

albo ten

0
  • #8 25 Paź 2009 08:54
    Stary1952
    Poziom 33  

kombinatorek napisał:
    nie no panowie potrzebuje go do domu aby zmierzyc np napiecie na zarówki samochodowej itd.

Do takich celów to ten drugi wygląda bardziej obiecująco . :D
    Za takie pieniążki to nie kupisz nawet profesjonalnych przewodów pomiarowych do miernika . :cry:

0
  • #9 25 Paź 2009 08:58
    kombinatorek
    Poziom 9  

albo z serii UT?

Dodano po 2 [minuty]:

do celów domowych-np znierzyc pobór pradu zarówki-naprawde nie jestem elektronikiem.....potrzebuje go raz w miesiacu uzyc jak jest mi akurat potrzebny...

a co z seria UT?moze cos z UT?

0
  • #10 25 Paź 2009 18:50
    rubens
    VIP Zasłużony dla elektroda

Muszę zakończyć te dywagacje.

Kup sobie UNIT T M890G.
    Do twoich potrzeb będzie wystarczający.
    Na rynku jest sporo podróbek - mają zazwyczaj tylko napis M890 - takich unikaj.
    Jeśli na mierniku będzie UNIT T M890G - to jest szansa że będzie to oryginał.

Inna opcja - wyguglać kto jest przedstawicielem w Polsce f-my UNI-T i od nich kupić miernik.

Nie ma sensu więcej dywagować nad miernikiem za 30 zł.
    temat zamykam.

0