Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak mądrze zrobić modding. Kable, obudowa i piła tarczowa!

milus155 24 Paź 2009 20:11 4082 8
  • #1 24 Paź 2009 20:11
    milus155
    Poziom 10  

Witajcie! Mam dwa pytania! Pierwsze pytanie brzmi: Co zrobić z kablami ? jest ich bardzo dużo i zasłaniają płytę główną co źle wygląda. Drugie pytanie: Czy mogę wyciąć w panelu bocznym obudowy prostokąt piłą tarczową? Bo nie ma w mojej miejscowości wycinki laserowej. Umieszczam zdjęcia!
    Jak mądrze zrobić modding. Kable, obudowa i piła tarczowa! Jak mądrze zrobić modding. Kable, obudowa i piła tarczowa! Jak mądrze zrobić modding. Kable, obudowa i piła tarczowa!
    Poprawiłem sposób zamieszczania grafiki. Proszę przeczytać i stosować => Wklejanie zdjęć. (gsm_virus)

• #3 24 Paź 2009 20:26
    Kondraxo
    Poziom 11  

1. Kable możesz upchać między kieszeń na HDD a drugą ściane komputera, za płytę główną w zatoki od cd-romów.
    2.Wklejanie zdjęć

• #5 24 Paź 2009 22:36
    milus155
    Poziom 10  

Areczkii co do oświetlenia. Powiem Ci że dosyć mocno. Karta graficzna jest dosyć duża więc zasłania sporą część obudowy ale ogólnie wentylator oświetla ładnie. W końcu 4 ledy co nie ^^

Dodano po 9 [minuty]:

Zapytam od razu tutaj żeby nie potrzebnie nie nabijać tematów. Jeśli chciałbym pomalować markerem reagującym na światło UV ścieżki na karcie graficznej ale przypadkiem połączył owym markerem dwie ścieżki to czy coś z kartą mogłoby się stać? chodzi mi o to czy taki marker przewodzi prąd i czy w konsekwencji spowoduje to zwarcie i "przepalenie" karty?

• #6 25 Paź 2009 12:42
    maras2003
    Poziom 29  

Teoretycznie ścieżki są pokryte jakimś 'lakierem', gorzej w punktach gdzie są przylutowane elementy.
    Przynajmniej tak mi sie wydaje...

• #7 26 Paź 2009 20:55
    bambus1121
    Poziom 14  

Nie znam dokładnego składu ale jest on zrobiony na bazie alkoholu i ten "lakier" może rozpuścić a nawet na pewno rozpuści jeśli masz cienko pociągnięte lepiej kupić specjalny proszek wosforyzójący rozpuścić w kalafoni albo po prostu w wodzie jeśli będziesz malował dokładnie i wody będzie mało to ona wyschnie po max 2h i wszystko będzie grało.

• #8 31 Paź 2009 22:38
    shoter09
    Poziom 12  

najlepiej schować kawałek za płytę główną :P

• #9 01 Lis 2009 10:37
    Jarus13
    Poziom 12  

Ja chciałbym się wypowiedzieć co do okna z plexi i linku, który podał Xylometazolin!
    Chciałbym powiedzieć że okno montowane/ maskowane krawędzie uszczelką delikatnie mówiąc brzydko wyglądają. Lepiej ładnie wyszlifować krawędź i ją zamalować. Okno zamiast na taśmę dwustronną zamontować ładnymi śrubami, na przykład śrubami imbusowymi.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME