Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki telewizor do małego pokoju.

thandor 25 Oct 2009 10:35 4300 4
    thandor
    Level 10  
    Witam, przymierzam się do kupna TV do małego pokoju ok. 9-10m2, odległość oglądania będzie ok 1,5-2,5m. TV bedzie podlaczony do kablowki UPC. Oglądane bedą głownie programy sportowe i dokumentalne. Ważne też aby dobrze wspolpracowal z konsolami xbox/ps3. Budżet w jakim bym sie chciał zmieść to ok.2000zł. Rozmiar myśle że max 32 co można wziąść do takiego pokoju ( bo 26 wydaje się troche za małe ). Co polecacie w tym zakresie cenowym, do takich wymagań?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    ebe80
    Level 11  
    Witam
    W miom pokoiku , podobne wymiary , postawiłem 26" LCD Sony . Obraz bajka , testowałem PS3 z kablem HDMI i rewelacja. Wpisałem chyba w Ceneo model upatrzonego LCD i wybrałem rozsądna oferte ,przepłaciłem jedynie za opcje "kurier i płatnośc przy dostawie " - lecz takie koszty to mała ryzyko utraty znacznej kwoty .
    Ceny TV LCD w firmach sprzedających w necie są do zaakceptowania .Moje Sony po
    2 latach kosztowało mniej niż identyczny widziany wczoraj w "Euro..." .
    thandor
    Level 10  
    a jeszcze mam takie pytanie, troche noobowe no ale trudno ;) Czy maja ten tv zalozmy tam full hd czy tam hd ready, gdy podlacze go do laptopa przez VGA, to gdy puszcze na lapie film jakosci HD to na tv tez bedzie HD czy jakis troche gorszy? znieksztalcony? Czy musze miec w lapie poprostu wyjcie HDMI tez zeby wykorzystac potencjal lepszego TV?
    mariuszp19
    Level 34  
    Przy max 32" jak piszesz różnicy między Full HD i HD ready nie zobaczysz, więc po co przepłacać.
    User removed account
    Level 1