Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka electrolux esl 499 nie zawsze wypomowywuje wodę

Piotr Covianin 25 Oct 2009 10:48 8276 4
    Piotr Covianin
    Level 2  
    Ma problem ze zmywarką nie zawsze wylewa wodę pojawiaj się komunikat P. jest to o tyle dziwne bo odpływ jest drożny, po załączeniu zmywarki na początku programu pompa działa poprawnie, podczas cyklu samego płukania też woda jest wypompowywana, natomiast podczas programów zmywania w ich trakcie słychać jak pompa pracuje pompuje trochę wody i się zatrzymuje (komunikat P) jak wyłączę zmywarkę i uruchomię ją ponownie pompa pompuje wodę normalnie ale później sytuacja się powtarza
    User removed account
    Level 1  
    Piotr Covianin
    Level 2  
    wyczyściłem chociaż był zasadniczo czysty ale niestety nie pomogło.
    Dzięki za zainteresowanie i pomoc.
    Gdyby miał jeszcze jakiś pomysł to będę wdzięczny
    Piotr Covianin
    Level 2  
    witam serwisant po obejrzeniu zmywarki stwierdził, ze to moduł sterujący jego koszt kilkaset złotych,
    czy ma ktoś jeszcze jakiś pomysł.
    kurde ta zmywarka ma z 5 lat i nie uśmiecha mi się wywalać pieniędzy na nową
    Proszę o pomoc
    GumowyKurczak
    Level 11  
    zasadniczo wyczyszczenie wężyka w przypadku komunikatu P powinno pomóc - przy okazji zrób czyszczenie wszystkiego dookoła - dodatkowo nie wiem czy to ma uzasadniony wpływ, ale u mnie nie wiedziałem o co chodzi jak nie pomagało czyszczenie i po dokonaniu oględzin całości okazało się, że na dole z boku (chyba lewego) dzieciaki przyczepiły kawałek magnesu (a że był neodymowy to już go nie zdjęły :))
    Aktualnie mam z tą zmywarką inny problem - nie da się włączyć żadnego programu (znaczy raz na jakiś czas się udaje :)) zmywarka reaguje na włączanie/wyłączanie zasilania, ale nic więcej - nie da się przełączyć programu - na forum znalazłem, ze trzeba sprawdzić czujnik na zamku - dzisiaj powalczę i zobaczymy czy pomoże.