Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gramofon UNITRA Gs-460 bernard kilka pytań

25 Paź 2009 16:40 2547 4
  • Poziom 17  
    Witam mam pytania dotyczące tego właśnie gramofonu a mianowicie nigdzie nie znalazłem na internecie igły do niego a w swoim nie mam a chciałbym kupić i nie wiem czy z jakiegoś innego pasuje jeśli pasuje z jakiegoś innego albo ktoś by miał na sprzedanie do niego igłę to proszę o kontakt. Po drugie czy opłacało by mi się go sprzedać czy lepiej zostawić? Jeśli sprzedać to ile bym mógł za niego dostać? Wszystko sprawne tylko brak igły.
  • Poziom 35  
    Same igły do tej wkładki są do kupienia w cenie nieco ponad 60 zł z wkładkami dochodzą cenowo do 100 zł Mogę Ci odstąpić fabrycznie nową wkładkę z fabrycznie zamontowaną igłą MF 100 po nie wygórowanej cenie.
  • Poziom 17  
    nie wygórowanej cenie tzn?;> i czy będzie ona na 100% działała i czy np jakbym miał igłę z wkładką z innego polskiego gramofonu to z jakiego modelu pasowała by też do mojego?
  • Poziom 36  
    Jak kupisz wkładkę z igłą to montujesz cały komplet ( dwie śrubki, i cztery złączki bez lutowania ), i na pewno będzie Ci działać. Nie pamiętam ale chyba igły od wkładek MF 102 były zamienne z igłami MF104, a jak masz wkładkę MF100 z igłą MF100 to będzie wszystko OK. Te igły po prosty albo były za luźne, albo się nie mieściły do innych wkładek, dlatego nie były zbyt kompatybilne.
  • Poziom 35  
    Może to być wkładka MF100 MF 104 Ta ostatnia jest droższa.Zaoferowałem nowe wkładki w fabrycznych opakowaniach.