Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

-> odcięcie zapłonu,pompy i gazu na pilota-proszę o pomoc

25 Paź 2009 19:26 2396 6
  • Poziom 11  
    Witam
    Posiadam hondę z gazem, ma wyjęty immo. Sam zrobiłem jakieś tajemnicze wyłączniki pompy i jeszcze tam czegoś ale chciałbym coś na pilota.
    Kompletnie sie na tym nie znam i nie wiem co wybrać ani nawet jak nazwać takie urządzenie.

1. Chciałbym miec mały pilot z przyciskiem który rozłączałby mi obwód zapłonu oraz pompy paliwa i instalacji gazowej - tu podałem 3 obwody ale powiedzmy że wystarczyłyby 2. Coś bez zadnych guzików żeby nikt nie wiedział gdzie to zamontowałem. Powinno się to oczywiście uzbrajac po każdym zgaszeniu silnika.
    2. Dodatkowo może to mieć jakieś czujniki i działać jako alarm ale generalnie sam alarm to chyba niewiele zdziała więc to jako opcja.

3. Najfajniej byłoby zeby było to co w opcji 1 (pilot) a dodatkowo przed uruchomieniem silnika należałoby dotknąć np palcem masy a drugim jakiegoś ukrytego punkty pod tapicerką gdzie znajduje się czujnik/włącznik albo jakaś inna fajna opcja np breloczek z immobilizerem i pętla np ukryta w drzwiach - wielu z Was tu się zna więc pewnie mi coś doradzicie.

Jednakże nie chciałbym raczej żadnej tabliczki z cyferkami i kodem.

Proszę doradzić mi co z takich urządzeń na allegro mógłbym wybrać, najlepiej opcja 3, później 2 ewentualnie dodatkowo alarm. Urządzenie może być tanie.

pozdrawiam!
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 36  
    KD2000+przekaźniki
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 11  
    Może jednak ktoś coś zasugeruje?
  • Poziom 14  
    wydaje mi się że przekombinowałeś wystarczy dwa niezależne jedno na pilota drugie na mikrostyk dobrze ukryte i to wystarczy oczywiście jeżeli dobrze podłączone
  • Poziom 11  
    A jakiś konkretny model urządzenia które nie zawodzi i jest do kupienia na allegro?
  • Poziom 43  
    marianoitaliano napisał:
    A jakiś konkretny model urządzenia które nie zawodzi i jest do kupienia na allegro?

Dostales bardzo konkretna odpowiedz-KD 2000.mozna jeszcze wsadzic TYTAN DS 50
  • Poziom 11  
    milejow napisał:
    marianoitaliano napisał:

Dostales bardzo konkretna odpowiedz-KD 2000.mozna jeszcze wsadzic TYTAN DS 50

Na google raczej nie ma informacji o tym urządzeniu, na allegro nie ma go w ogóle.

Pytałem o sprzęt dostępny na allegro, problem w tym ze nie czytacie dokładnie pytań i odpowiedź taka jest nie na temat kolego.