Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup CB Radia - prośba o poradę

26 Paź 2009 14:17 2123 8
  • Poziom 9  
    Witam

Mierze się do zakupu Cb radia ale kompletnie się na tym nie znam. Czy ktoś mi doradzi co kupić ale tak nie drogo Cb do 300 plus dobra antena.

Dzięki i pozdro
  • Poziom 23  
    MOgę Ci polecić UNIDEN 520 PRO ,odpowiednik Presidenta JOHNY ,cena około 210 zł do tego antena koszt około 100 zł .
  • Poziom 9  
    A czy długość anteny ma jakieś wielkie znaczenie? Te krótkie też są dobre??
  • Poziom 12  
    Witaj
    Ja mam Unidena i z tego co obserwuję u znajomych -- to ten mój Uniden chodzi
    super .
  • Poziom 10  
    w Saabie mam Omegę dużą i nie narzekam. Co do anteny z tanich i znośnych polecam Hustler ic-100. Sam takiej używam i jestem z niej zadowolony. Kiedyś ojciec w Ducato miał Unidena 520xl( made in China, ten co dwa razy spaliłem układ). Odbiór i nadawanie poprawne, lecz według mnie omega ma czystszy odbiór
  • Poziom 12  
    Kolego co do w/w wątku :

w autach firmowych - tak jak w salonie mówili i radzili - założone mamy LAFAYETT-y oraz antenki przenośne Wilson-a , jak dla mnie wrażenia średnie ale czy było to strojone to nie powiedzieli nam tego niestety :(
    ja jeżdżę pomiędzy 2 ruchliwym trasami z lewej i prawej strony więc muszę ściszać ręcznie SQ albo włączać AQ by mieć trochę ciszy......ale za to w aglomeracjach są takie nałożenia i zakłócenia iż to nawet nie pomaga i nic nie daje......to prawidłowe bez RF-GAIN ?
    a poza tym to posiada małe gabaryty

Zakup CB Radia - prośba o poradę Zakup CB Radia - prośba o poradę
  • Poziom 10  
    cb niestety ma to do siebie, że zbiera od groma zakłóceń. Niestety Rf gain to konieczność w dużych miastach, inaczej nie ma życia szczególnie mając dobrą antenę.
    Z doświadczenia dodam, ze lepiej szukać czegoś z tradycyjnymi pokrętłami, mam w omedze podwójne pokrętła i niestety według mnie nie zdaje to egzaminu tak jak powinno
  • Poziom 10  
    Alan 199-A jeden z lepszych i nie zawodnych radyjek i do tego tanie bo koszt takiego radyjka nowego na allegro to jakieś 200zł w sklepie wiadomo dorsze.