Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

whirlpool AWO/D 4320P cieknie woda

26 Paź 2009 16:14 3477 9
  • Poziom 2  
    witam posiadam 3 letnią pralkę whirlpool AWO/D 4320P.Od kilku prań zauwarzyłem że przy wirowaniu widać zbierającą sie wodę na podłodze.odkręciłem tylna blachę i w czasie prania widać że woda kapie przy dolnym betonowym odważniku.czy ktoś spotkał się z taką sytuacją i wie jak sie do tego zabrać żeby przestało cieknąć i żeby żona była szczęśliwa???dzięki i pozdrawiam
  • Specjalista AGD
    Zwróć uwagę skąd dokładnie jest wyciek ,bo z zasady woda cieknie z góry nadół :D a nie odwrotnie.
  • Poziom 2  
    zgada sie ze woda zazwyczaj leci z góry na dół.na tą chwilę to tyle jestem w stanie stwierdzić.zdjęłem blachę tylną oraz blat i tylko w tym miejscu gdzie opisałem kapie woda.patrząc na gumy i wężyki które sa widoczne to są suche.
  • Specjalista AGD
    Wyciąg zasobnik proszku i zobacz co się dzieje pod szufladką ?
  • Poziom 27  
    Może gdzieś na składaniu obudowy bębna?
  • Poziom 2  
    węże doprowadzające i odprowadzające wodę z zasobnika są suche.zastanawia mnie dlaczego cieknie tylko jak wiruje???
  • Specjalista AGD
    Miałeś zobaczyć co się dzieje pod szufladą czy to takie trudne:?:
  • Poziom 2  
    według mnie to z szufladą jest wszystko ok.wąż odchodzący od zasobnika jest w czasie wirowania suchy więc to nie tam znajduje się problem.po zdjęci blatu i patrząc z góry na pralkę to nie widać żeby gdzieś ciekło musi gdzieś od spodu tylko jak się do tego zabrać??czy można ja przewrócić na któryś z boków lub postawic na blacie?????
  • Poziom 18  
    jak staniesz przodem do pralki to połóż ją na przodzie i od spodu podejrzysz
  • Poziom 26  
    zobacz czy nie cieknie ci woda na złączeniu fartucha ze zbiornikiem....
    Najlepiej zdemontuj fartuch wyczyśc go i ponownie skręc.......