Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z dostaniem się do konfiguracji Pentagram P 6391

morka7 26 Paź 2009 18:27 4331 5
  • #1 26 Paź 2009 18:27
    morka7
    Poziom 2  

Witam. Czytałam poprzednie tematy dotyczące Pentagramu P 6391, i częściowo odpowiedziały one na moje pytania. Jednak u mnie po odnalezieniu IP routera, owszem pojawia się tabelka aby podać nazwę użytkownika i hasło, ale po wpisaniu admin/pentagram nie idzie dalej. Wygląda jakby byly to błedne dane, a pisalam je już na wszystkie sposoby.
    Mam system Win Xp, internet z kablówki Awacom w Bydgoszczy, chcę dzielić go na 4 latopy, ale dla konfiguacji swojego lapa podłaczyłam kablem. Pentagram się swieci, działa odpowiednio.
    Co z tym fantem zrobić?
    Pozdrawiam

0 5
  • #2 26 Paź 2009 18:39
    KSRhaziel
    Poziom 36  

Obstawiałbym, że źle zresetowałeś router, bądź sprawdziłeś domyślne hasło złego modelu. Spróbuj na początek:
    1. Zresetować ponownie router - przycisk reset trzeba trzymać ~10 - 15 sekund. Zrób kilka razy, różne długości czasowe, nic się nie stanie jak kilka razy zresetujesz.
    2. Spróbuj ponownie innymi hasłami. Do routerów pentagram popularne były:
    login: "admin" - bez hasła
    login: "root" - bez hasła
    login: "admin" - hasło "admin"
    login: "root" - hasło "1234"
    3. Jeżeli nic z tego nie wejdzie, poszukaj dokładnego modelu na spodzie routera i znajdź właściwego manuala - http://www.pentagram.pl/.

0
  • #3 26 Paź 2009 18:48
    morka7
    Poziom 2  

Niestety żadna z powyższych możliwości nie pasuje, a i reset nie pomaga. A router mam oryginalny z pudełka, z instrukcją i przypisanym userem i hasłem, które tak jak pisałam nie pasują... Naprawdę brakuje mi już pomysłów, co jest nie tak...

0
  • #4 26 Paź 2009 18:51
    KSRhaziel
    Poziom 36  

Ostatnia szansa - spróbuj jeszcze dostać się do niego z różnych przeglądarek - IE powinien zadziałać. Ewentualnie spróbuj z innego komputera - być może ten ma jakieś problemy z wpisywanie hasła z klawiatury, czego nie widzisz przy gwiazdkach/kółeczkach (chociaż małe szanse na to).

0
  • #5 26 Paź 2009 19:20
    morka7
    Poziom 2  

Web Server Error Report:
    --------------------------------------------------------------------------------

Server Error: 401 N/A
    Operating System Error Nr:3997698: HTM

--------------------------------------------------------------------------------

Access denied

/userRpm/index.htm

please mail problems to support

takie cos pojawiło się kiedy wpisalam w IE.

na innych kompach nic nie daje.

;/

0
  • #6 27 Paź 2009 17:06
    KSRhaziel
    Poziom 36  

Wszystko sprowadza się do błędnego hasła. Już ostatnia moja propozycja:
    1. Przytrzymaj przycisk resetu nawet 30, 40 sekund. Wciśnij go porządnie jakimś spinaczem żeby była pewność co do samego resetu.
    2 Spróbuj jeszcze użytkowników 'admin', 'root' z hasłem 'password'. Może któryś zadziała.

0