Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jakie zamienniki elementów SE140N i LTV817

26 Paź 2009 18:34 2194 5
  • Poziom 17  
    witam

jak w temacie co można wstawić zamiast transoptora LTV817 na stanie mam transoptory o oznaczeniu jako PC817 i 817B czy podejdzie któryś z nich?

i drugi układ którego ostanio nie mogę do kupić w miejscowych sklepach elektronicznych to SE140N więc może ktoś wie co można by pewnego równierz za niego podstawić.

dzieki za info
  • Poziom 19  
    817 z jakimkolwiek przedrostkiem, to tylko oznaczenie firmowe producenta, SE140 jest tego w necie jak mrówek za 3, 4 zł.
  • Poziom 17  
    dzięki za info spidigonzo z transoptorem a co do SE140N to ja wiem że w necie zapewne są taniutko ale koszta przesylki zapewne też wieksze niż wartość samego elementu wiec wolał bym sie dowiedziec jaki zamiennik można by zamiast niego zastosować - bo być może mam go gdzieś pod ręką tyko jescze o tym nie wiem:)

pozdro:)

Zwracam uwagę że nie jesteś jakimś nowym użytkownikiem a w dalszym ciągu nie potrafisz wbić sobie do głowy tego że zdania zaczynamy wielką literą oraz piszemy poprawnie po polsku. Proszę poprawić dotychczasowe posty będę obserwował, pkt.15.[RT].
  • Poziom 43  
    Każdy regulator /wzmacniacz błędu/ o napięciu 140V. Taki z Daeewo również na przykład. Jak potrafisz myśleć i czytać aplikacje, a masz SE135 na przykład, to też się da.
  • Poziom 17  
    tygrys28 napisał:

Zwracam uwagę że nie jesteś jakimś nowym użytkownikiem a w dalszym ciągu nie potrafisz wbić sobie do głowy tego że zdania zaczynamy wielką literą oraz piszemy poprawnie po polsku. Proszę poprawić dotychczasowe posty będę obserwował, pkt.15.[RT].

a ja się pytam czy cokolwiek z tego co napisałem w tym poście jest niezrozumiałe dla innych użytkowników forum? nie popadaj my w paranoje panowie i nie zapominaj my iż to forum jest z założenia ma być forum o elektronice i zagadnieniami z nią związanymi a nie forum polonistyki itd. więc może czas sobie zdać z tego sprawę i nie próbować na siłę go przekształcać w forum o innym charakterze niż było pierworne jego założenie.

Dodano po 29 [minuty]:

mirex napisał:
    Każdy regulator /wzmacniacz błędu/ o napięciu 140V. Taki z Daeewo również na przykład. Jak potrafisz myśleć i czytać aplikacje, a masz SE135 na przykład, to też się da.

Coś czytać z aplikacji i myśleć też wbrew pozorom potrafię i nie chodzi mi o zamienniki z serii SExxN tego układu bo listę możliwych do podstawienia układów które by się nadawały zamiast orginału już przedstawiłem w sklepie jednak że nie mają żadnego z tej listy, więc liczyłem iż ktoś zasugeruje coś innego a pewnego w oparciu o swoje doświadcenie w elektronice a nie poleci z listą zamienników którą widać gołym okiem po otwarciu datashet układu SE140N czy SE135N
    a tu wspomniana lista:
    070N
    080N
    090N
    105N
    110N
    115N
    120N
    125N
    130N
    135N
    140N
    SE125N
    SE130N
    SE135N

Czy coś oprócz tego z tej listy podejdzie jako zamiennik?
  • Poziom 17  
    Witam
    dostałem jednak w końcu poszukiwany SE140N więc temat zamykam.