Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polo 1.0 jednopunkt 96r strzela wtryskiwacz

Trodzanek 27 Paź 2009 00:02 2162 2
  • #1 27 Paź 2009 00:02
    Trodzanek
    Poziom 11  

Witam.
    Mój problem polega na tym iż:
    auto miało problemy z zapłonem wydawało mi sie ze na trzeci cylinder nie pali po wymianie przewodów świec podłączyłem go pod komputer i znaleziono 2 błędy sonda lambda nie określony sygnał sporadycznie (lub coś w podobnie) oraz czujnik halla który pojawiał się po każdym odpaleniu silnika długo nie myśląc wymieniłem całą kopułkę kompletną z czujnikiem halla ponieważ nowy czujnik kosztował 220zł a cała kopułka z demobilu 150zł zapłon zaznaczyłem wsadziłem tak samo. problem zniknął. Lecz po przejechaniu ok. 15km przestraszyłem się bo samochód dostał metalicznego dźwięku wewnątrz auta wydawało się nawet ze panewka ma luz silnik bardzo nierówno pracował na na bardzo niskich obrotach na granicy zgaśnięcia... po zdjęciu filtra powietrza zaważyłem ze wtryskiwacz strzela paliwem a z przepustnicy aż wydobywa się dym... ktoś spotkał się z takim problem? wtryskiwacz czyściłem podawałem mu ręcznie napięcie i otwierał ładnie i zamykał teraz nie wiem czy wina będzie leżała przy wtryskiwaczu czy przy silniczku krokowym przepustnicy.

Pozdrawiam i góry dzieki za pomoc

0 2
  • #2 27 Paź 2009 06:59
    1078231
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 27 Paź 2009 09:55
    carrot
    Moderator Samochody

He, He, każdy VW wywala błąd halla, gdy silnik nie pracuje. Tak to jest jak się wymienia dobre części

0
  Szukaj w 5mln produktów