Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi A31.9tdi świece żarowe

27 Paź 2009 05:30 3567 4
 • Poziom 9  
  witam mam problem z samochodem Audi A3 1.9TDI z 99r. podczas jazdy zapala mi się kontrolka od świec żarowych i mryga... jak może być tego przyczyna??
 • Poziom 34  
  Z całą pewnością nie jest to sygnał przepalenia się którejkolwiek ze świec żarowych, sterownik silnika tzw. ECU w ten sposób sygnalizuje, że usterce uległ któryś z czujników lub elementów wykonawczych sterujących pracą silnika i nie tylko, aby się dowiedzieć co konkretnie wygenerowało sygnalizację błędu trzeba podpiąć samochód pod interfejs diagnostyczny i za jego pomocą odczytać kod błędu, w internecie są opisy co dany kod błędu oznacza i za co konkretnie odpowiada i wtedy można przystąpić dopiero do usunięcia usterki; najczęściej migająca kontrolka świec żarowych sygnalizuje uszkodzenie czujnika świateł stop ale to tylko jedna z wielu możliwości.
 • Poziom 17  
  musisz skozystac z interfejsa gdybaniem do niczego nie dojdziesz i szkoda twojego czasu
 • Poziom 18  
  amm212 napisał:
  musisz skozystac z interfejsa gdybaniem do niczego nie dojdziesz i szkoda twojego czasu

  no nie wiem czy do niczego nie dojdzie, jeśli się orientuje w temacie to dojdzie, a jeśli nie to podjedzie do kogoś kto się orientuje w temacie i dojdzie.

  a Ty jaki proponujesz sposób rozwiązania usterki? :D jeśli twierdzisz, że diagnostyką komputerową do niczego nie dojdzie.
 • Poziom 39  
  rh.rally czytaj uważnie.