Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana radia Laguna 2 na SONY CDX-620U

27 Paź 2009 06:29 9349 8
  • Poziom 9  
    Witam. Chciałbym wymienić radio standardowe z mojej laguny 2 na sony CDX620u. Czy jest taka możliwość i jak tego dokonać? Pzdr
  • Poziom 9  
    Pewnie ze jest wszystko sie da , jak masz radio jedno dinowe czyli waskie to nie musisz kupowac przejsciowki na jeden din , nie pamietam czy tam sa zwykle kostki iso czy jakies inne ale chyba sa normallne jak nie to w media albo jakims caraudio kup przejsciowke i normalnie powinno smigac.

Klawisz Pisownia się kłania. 9 błędów do poprawy. Reg. pkt 15 i 10.9. damiancz
  • Poziom 43  
    Zaden problem,laguna ma zlacze ISO wiec podpinasz SONY i gra.Nie bedzie tylko informacji z radia na centralnym wyswietlaczu i sterowania z pilota
  • Spec od car audio
    Ale jest bardzo podobny model Sony zrobiony specjalnie do Renault, który obsługuje wyświetlacz i pilota.
  • Poziom 9  
    W moim radiu jest wejście na sterowanie z kierownicy więc nie będzie działać? Mówię o modelu Sony CDX 620U
  • Spec od car audio
    Nie wiem czy bez interfejsu będzie działać w Renault. A nie wiem dlatego, że unikam tej firmy w samochodzie, wolę mieć coś starszego czego da się słuchać.
  • Poziom 9  
    Może ktoś próbował podłączyć podobne radio do sterowania z kierownicy?
  • Poziom 33  
    Ci dżentelmeni próbują z dobrym skutkiem:
    http://www.piloty.pl/UNI23SON.html
    Jak radio ma wejście na joystick Sony to zadziała z tym adapterkiem.
    Natomiast to radio o którym wspomina djlj24 to CDX-GT30RN, jest ponoć podłączalne 1:1 do Renault (bodajże tylko z Update List) ale kiedyś szukałem kto i za ile go sprzedaje i nie trafiłem. Wiec do Laguny 2 nie wiadomo i tak czy by spasowało.
    Zobacz jeszcze ten temat:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic587194.html

N.
  • Poziom 9  
    A gdzie taki adapter można kupić? i jaka by była tego cena?