Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wylaczyc autowylogowywanie systemu windows 7

27 Paź 2009 13:15 10115 5
  • Poziom 9  
    Witam.
    Od 2 dni mam pewnien problem w win7, gdy komputer postoi jakies 2 min bez uzytkowania to wywala system do logowania a uzytkownik jest tzw. zablokowany.
    Szukalem w ustawieniach zasilania i wylaczylem auto przelaczanie sie w tryb uspienia itp, ale to nic nie pomoglo. Co z tym zrobic??

Regulamin p. 11 - popraw tytuł wątku.
    mat_ed
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 17  
    Nie wlacza ci sie wygaszacz ekranu moze? Tam jest opcja "Po wznowieniu wyswietl ekran logowania" Wiec moze to to?
  • Poziom 9  
    Mam wylaczony wygaszacz ekranu, ale jak np wlacxze jakis wygaszacz to ta opcja jest niedostepna, ale zaznaczona i na kazdym wygaszaczy tak jest. System moze chodzic doslownie dwie minuty i zaraz wyrzuca na logowanie bez zadnego wygaszczaczu.

Dodano po 1 [godziny]:

Dodam, ze zaczelo to sie dziac po zainstalowaniu programu YamicSoft Windows 7 Manager v1.1.4
  • Poziom 14  
    Może odinstaluj ten program i zobacz co się będzie działo. Prawdopodobnie program ma jakiś konflikt z systemem, a w ostateczności przywracanie systemu albo utwórz sobie nowe konto i zobacz czy na nim dzieje się to samo.
  • Poziom 1  
    Personalizuj-Wygaszacz ekranu-Zmień ustawienia zasilania-(po lewej stronie .)Zmień moment przejścia komputera w tryb uśpienia-i dajesz nigdy i gotowe
  • Poziom 29  
    Jeśli masz dostęp do konsoli gpedit.msc, naciśnij najpierw windows+r, wpisz gpedit.msc .

Gdy pojawi się okno "Edytor lokalnych zasad grupy" klikasz po kolei w :

Klikasz dwa razy na:
    "Monituje o hasło ..." i ustawiasz na "Nie"

Gdy to nie zadziała idź do Panelu Sterowania, kliknij na "Opcje Zasilania", wybierz kliknij "Zmień ustawienia planu" przy aktywnym planie. Następnie kliknij na "Zmień zaawansowane ustawienia zasilania".
    Wybierz:

Jako ustawienie wybierz "Nie".

Mam nadzieję, że wyjaśniłem to jasno. Niektóre opcje mogą nie być obecne w niektórych Windowsach, czy ich wersjach. Także ważne jest, czy masz komputer stacjonarny, czy Laptop.