Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wirnik wiertarki Black & Decker

27 Paź 2009 13:22 5278 5
  • Poziom 9  
    witam
    szukam wirnika do B&D wiertarka ma symbol DNJ7233 moc 370W obroty 900/2500 mój kontakt tadeusz777(malpa)wp.pl
    proszę o pomoc
    pozdrawiam
    Tadeusz

Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy?
    Proszę to poprawić.
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    [_P_]
  • Poziom 36  
    To podjedź na Okopową (bliżej giełdy na Kole, tuż przy wiadukcie kolejowym) i spytaj w serwisie elektronarzędzi , mają różności do B&D (nawet starszych modeli) i parę razy mnie ratowali za spolegliwe ceny ( sam robię wymianę tylko części kupuję), bardzo miła (żeńska ) obsługa.
  • Poziom 9  
    cirrostrato napisał:
    To podjedź na Okopową (bliżej giełdy na Kole, tuż przy wiadukcie kolejowym) i spytaj w serwisie elektronarzędzi , mają różności do B&D (nawet starszych modeli) i parę razy mnie ratowali za spolegliwe ceny ( sam robię wymianę tylko części kupuję), bardzo miła (żeńska ) obsługa.

Witam
    myślę, że chodzi o Obozową nie Okopową ale dziękuję i spróbuję ich poszukać
    Pozdrawiam
    Tadek
  • Poziom 36  
    Pomyłka, są blisko...
  • Poziom 10  
    witam dnj to stare pomarańczowe wiertarki blecka do których niema już czećci zamiennych pozostaje ci tylko przezwojenie o ile zebatka jest cala koszt takiego nawiniecia to ok 50-80,- zl

Dodano po 3 [minuty]:

fakt na obozowej jest glówne przedstawicielstwo blecka nazywa się ERPATECH
    www.erpatech.pl ale gwarantuje ci ze takiego wirnika niebeda już mieli niestety
  • Poziom 9  
    adam1katowice napisał:
    witam dnj to stare pomarańczowe wiertarki blecka do których niema już czećci zamiennych pozostaje ci tylko przezwojenie o ile zebatka jest cala koszt takiego nawiniecia to ok 50-80,- zl

Dodano po 3 [minuty]:

fakt na obozowej jest glówne przedstawicielstwo blecka nazywa się ERPATECH
    www.erpatech.pl ale gwarantuje ci ze takiego wirnika niebeda już mieli niestety

Witam
    Dzięki za pomoc. Może wiesz gdzie w Warszawce można nawinąć taki wirnik
    Pozdrawiam
    Tadek