Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki Bluetooth Jabra STONE

lukashall 27 Paź 2009 15:57 2437 1
 • Słuchawki Bluetooth Jabra STONE

  Nareszcie koniec niewiadomych. Najnowsza słuchawka od Jabry ma mieć swoją premierę 8 listopada w Stanach Zjednoczonych. Po otworzeniu opakowania ze STONE naszym oczom ukazują się dwie rzeczy: przełomowa muszla słuchawkowa, która może zawstydzić pozostałych producentów, oraz załączona przenośna baza ładująca, która jednocześnie służy za zewnętrzną baterię. Druga część wyposażona jest w złącze microUSB oraz diodę, pokazującą czy akumulatorek pozwala na pełne naładowanie. Jest świetne rozwiązanie, ponieważ jest to jedyny możliwy sposób pozwalający na 8 godzin ciągłych rozmów (lub 12 dni pracy w trybie gotowości) za pomocą tak małego urządzenia. Sama słuchawka pozwala na 2 godziny rozmowy, ale dzięki niezwykle lekkiemu akumulatorkowi (ok. 28 gramów) czas ten może wydłużyć się o kolejne 6 godzin. Łączenie i rozłączanie tych dwóch części jest całkiem proste: w celu połączenia należy umieścić słuchawkę w zatrzaskach, a wyjęcie jej umożliwia wgłębienie. Wielofunkcyjny przycisk ukryty jest pod logiem Jabra – jego używanie nie sprawia kłopotów. Powyżej umieszczony jest regulator głośności. Na spodzie urządzenia umieszczone są dwie dodatkowe diody LED sygnalizujące połączenie Bluetooth oraz poziom naładowania baterii.
  Słuchawka jest wsywana do ucha, więc okulary nie przeszkadzają w jej użytkowaniu. Ze względu na jej budowę słuchawka może być noszona tylko w prawym uchu. Wyposażona jest ona w system izolacji dźwięków zewnętrznych - "Noise Blackout Extreme".
  I to byłby koniec zachwytów. To nie jest żaden przypadek – słuchawka była testowana na trzech różnych urządzeniach. Wyniki były zdecydowanie niezadowalające. System "Noise Blackout Extreme" również się nie sprawdził. Zachwycający wygląd to nie wszystko.
  Cena słuchawki to 199,99 dolarów (ok. 570zł). Daty premier w poszczególnych krajach podane są na stronie producenta.

  Źródło

 • #2 27 Paź 2009 20:56
  Citek
  Poziom 22  

  Chyba coś ten dolar za tanio wyszedł, powinno moim zdaniem być ok 560zł a nie 370