Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

palnik do webasta- PADNIETY CZUJNIK

27 Paź 2009 18:25 2942 11
  • Poziom 2  
    Witam czy ktos wie gdzie mozna taniej kupic palnik ze swieca, sztyftem i czujnikiem bo u mnie wykryto ze czujnik jest zepsuty. DZIEKI
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    A dlaczego chcesz wymienić całość, nie można wymienić tylko czujnika? Na pewno koszt byłby znacząco mniejszy....
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Jesli ktos posaida taki czujnik lub palnik THERMO TOP Z/C D badz posiada informacje gdzie takowe czesci mozna kupic to prosze o odpowiedz
  • Poziom 16  
    czujnika osobno raczej nie kupisz ... caly palnik z kolkiem ....
  • Poziom 25  
    Jeśli jest to model powyżej 2004 roku to można kupić sam kołek żarowy. W starszym konieczna jest zmiana kompletu z palnikiem na nowy typ.
  • Poziom 16  
    W moim piecu TermpTop Z/C D diagnostyka wykazuje uszkodzenie kolka zarowego (zwarcie) po wymianie na nowy palnik z kolkiem to samo. Po sprawdzeniu na stole oba zestawy zachowuja sie tak samo , podlaczone do 12V pobieraja 10A i po 5 sekundach zapalaja palnik. prawdopodobnie sterownik . Mial ktos taki problem?
  • Poziom 10  
    einstein napisał:
    moze BTS141 padl?

Witam. Jak sprawdzić ten BTS141 czy jest sprawny? Pytam gdyż też wymieniłem sztyft żarowy i nadal wyskakuje błąd że uszkodzona jest świeca.
  • Poziom 13  
    Sprawdź wartość rezystora 1R0 w okolicach BTS141 powinien mieć ok 1ohm, miałem taki przypadek że ten rezystor miał przerwę i piec zachowywał się tak jak twój. Po wymianie działa prawidłowo.